1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü girişimci Anthony Scaramucci’ye göre Bitcoin’in potansiyeli!

İşte ünlü girişimci Anthony Scaramucci’ye göre Bitcoin’in potansiyeli!

İşte ünlü girişimci Anthony Scaramucci’ye göre Bitcoin’in potansiyeli!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’li ünlü finansör Anthony Scarmucci, Bitcoin2in geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü girişimci Anthony Scaramucci’ye göre Bitcoin’in potansiyeli

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in fiyatındaki son düşüş karşısında şaşkın olmadığını belirtti. Scaramucci aksine Bitcoin’in önümüzdeki 24 ay içinde yeni zirvelere ulaşacağına inandığını belirtti.

Yakın tarihli bir CNBC röportajında, Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, Bitcoin yatırımcılarına Bitcoin’in yaşadığı aşağı yönlü oynaklığın üstesinden geleceğine dair güvence verdi. Bitcoin’in 2021 yılının başında bu yana gösterdiği performansın son dönemlerdeki düşüşe rağmen hala etkiletici olduğunu belirten Scaramucci, Bitcoin’in yakında tekrar patlayacağına inanıyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

SkyBridge Capital’in CEO’su, dijital varlığı Amazon ile karşılaştırırken ilginç bir noktaya değindi. 20. yüzyılın sonlarında, çok uluslu e-ticaret devinin emekleme döneminde iken hisse senedi fiyatının da oldukça değişken olduğu belirten Scaramucci o gün Amazon’a yatırım yapanların günümüzde büyük kazançlar elde ettiğini belirtti.

“Amazon’un 1997’deki halka arzına geri döndüyseniz, o hisseyi elinde tuttuysanız, halka arzındaki 10.000 dolarlık hissenin değeri şimdi 24 milyon dolar.”

Scaramucci, Bitcoin tutmaya devam eden yatırımcıların yakın gelecekte bundan ciddi kazanç sağlayacağını belirtti.

“Bundan bir veya iki yıl sonra burada oturup bu oynaklık hakkında konuşacağımızdan çok eminim, ancak önümüzdeki 24 ay boyunca BTC’nin yükseliş yörüngesine de şaşıracaksınız.”

Anthony Scaramucci, Bitcoin’e duyduğu sempatiyi birçok kez paylaştı. Çoğu uzmanın varlık için olumsuz senaryolar öngörmeye başladığı mayıs ayındaki keskin fiyat düşüşü sırasında, SkyBridge Capital’in kurucusu tutumunu değiştirmedi. Bitcoin’in 2021 boğa döngüsünün tamamen durmadığını ve yılın ilerleyen aylarında devam edeceğini belirtti.

Scaramucci aynı zamanda Bitcoin’in çok fazla enerji tüketimi yaptığı eleştirilerine de katılmadığını ifade etti. Suçlamaların aksine, toplam karbon emisyonunun sadece % 0,13 olduğuna dikkat çekti. 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.