fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin yıl sonu AVAX tahmini!

İşte ünlü analistin yıl sonu AVAX tahmini!

İşte ünlü analistin yıl sonu AVAX tahmini!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz günlerin yıldızı olana AVAX yeniden bir yükseliş eğiliminde. Ünlü analist Coin Bureau, AVAX için yıl sonu tahmininde bulundu. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin yıl sonu AVAX tahmini!

Avalanche (AVAX), iki haftadan kısa bir sürede 4 kat değer kazandı. Ancak analistler akıllı sözleşme platformunun yükselişe devam edeceğini düşünüyor. AVAX, Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 50,43 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta yakaladığı 58,98 dolarlık değere çok yakın.

AVAX’ın toplam piyasa değeri ise 11 milyar doların üzerine çıktı ve bu değerle kripto piyasasının en değerli 20. varlığı olmuş durumda.

AVAX ağı, toplu olarak 60 milyon doları aşan bir dizi finansman turunun ardından Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Ağ hızlı yapısı ile biliniyor ve saniyede yaklaşık 4.500 işlem (TPS) işliyor. İşlemin bir saniye içinde kesinliğe ulaşması mümkün.

Bkz: Ripple ralliye hazır!

Ağustos ayında Avalanche, popüler DeFi protokollerini Avalanche ekosistemine çekmek için 180 milyon dolarlık bir teşvik programı olan Avalanche Rush’ı duyurdu.

Coin Bureau’ya göre, Avalanche’ın güncellemeleri ve gelişmeleri, son zamanlarda neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 59 doları geri alan AVAX’ın fiyatı üzerinde öngörülebilir bir etkiye sahip oldu.

AVAX’ın daha ne kadar yükseğe çıkabileceğine gelince, kripto KOL 100 doların yıl sonu hedefi için gerçekçi bir beklenti olduğunu düşünüyor.

AVAX’ın fiyatlaması üzerinde bazı risklerde bulunuyor. Bunlardan biri AVAX’ın agresif devir programı. Bir diğeri ise AVAX’ın bir menkul kıymet olarak kabul edilme olasılığı. Ancak Bureau, 80 dolardaki seviyeye dikkat çekiyor. Bu noktanın AVAX için artık satılabilir değerlerin başlancı olduğunu değerlendiriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.