fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte ünlü analistin patlama beklediği altcoinler!

İşte ünlü analistin patlama beklediği altcoinler!

İşte ünlü analistin patlama beklediği altcoinler!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin piyasası yaşadığı birkaç günlük durgunluğun ardından yeniden hareketlendi. Bitcoin’in yönünü tekrar yukarı doğru çevirmesi altcoinlere can verdi. Ünlü analist daha fazla artış beklediği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin patlama beklediği altcoinler!

Altcoin piyasasında yaşanan birkaç günlük durgunluk hafta sonu yerini yeşil bir görünüme bıraktı. Bitcoin’de yaşanan yükseliş trendi altcoinlere can suyu verdi. Kripto piyasasında ilk 10’da yer alan varlıkların tamamında artış dikkat çekiyor.

Zirve %10,53 ile geçtiğimiz haftanın da yıldızı olan Cardano’da (ADA). ADA’yı %7 ile Ripple (XRP) takip ediyor.

Kripto piyasasında istabetli tahminleri ile biline ve çok yaklaşık 1 milyon kişi tarafından takip edilen Altcoin Daily’den Aaron Arnold, yeni bir Youtube yayınında patlama beklediği altcoinleri sıraladı.

Bkz: Bitcoin 100,000 dolar hedefini ne zaman gerçekleştirecek?

Arnold’un listesindeki ilk kripto para Ethereum (ETH). Aaron, Ethereum’un ekosisteminin geliştiğini ve bu ayın başlarında ağ yükseltmesiyle tanıtılan yakma mekanizmasının bir sonucu olarak varlığın bir arz şoku geçirdiğini savunuyor.

“Patlamak üzere olan kripto paralardan bahsetmişken, Ethereum hakkında konuşmamız gerekiyor. Bu, Ethereum’un kaybetme döngüsüdür dostlarım. Ethereum ekosisteminde çok iyi şeyler oluyor. Ethereum patlamaya hazır görünüyor ve şu anda kesinlikle bir arz şoku yaşıyor. Ethereum, istikrarlı desteğin üzerinde işlem görüyor ve arkasındaki satış baskısı büyük ölçüde azalıyor.”

Ünlü analistin dikkat çektiği diğer kripto para Cardano (ADA). Analist, Cardano’ya akıllı sözleşme özelliği getirecek Alonxo sözleşmesi ile büyümeye devam edeceğini vurguluyor.

“Güncelleme Cardano için büyük bir haber. Cardano ayrıca Ethereum ile uyumlu bir yan zincir alıyor. Yan zincir, işlem ücretlerini ödemek için ADA’yı kullanacak. Bu durum hem ethereum hem de Cardano için oldukça iyi ve Cardano’da yükseliş devam edecek.”

Aaron, Solana ve Chainlik’i de yükseliş beklediği altcoinler içerisinde gösteriyor.

“Solana geliştiricileri artık Chainlink’in DeFi [merkezi olmayan finans] fiyat akışını kullanabilir. Chainlink oracle artık Solana’nın ağında yayında. Solana ve ayrıca Chainlink’te yükseliş var.”

Ünlü analist ayrıca Avalance (AVAX), Ripple (XRP) ve Enjin’de (ENJ) yükseliş beklediğini ve projelerinin heyecan verici olduğun vurguluyor.

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.