İşte ünlü analistin Ethereum tahmini ve nedenleri!

Ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Lark Davis’ten heyecanlandıran Ethereum tahmini geldi. Ünlü analistin tahmini ve nedenleri detayları ile birlikte haberimizde.

İşte ünlü analistin Ethereum tahmini ve nedenleri

Ethereum geçtiğimiz hafta 4,313 doları gördü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Hafta içerisinde kripto dünyasında Elon Musk rüzgarı vardı ve yaptığı açıklamalar ile piyasada bir düşüşe neden oldu 3,600 dolara kadar gerileyen Ethereum tekrar toparlandı ve 4,100 dolara kadar çıktı.

Kripto para piyasasının Bitcoin’den sonra en büyük değeri olan ETH, yaklaşık 453 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Ünlü analist Lark Davis yakın zamanda Youtube kanalında Ethereum hakkında bir video paylaştı ve Ethereum’un 19000 dolar olabileceğini belirtti. Lark Davis bu tahminin işaretlerini de video da açıkladı.

Ethereum ağındaki günlük işlem sayısı1,36 milyona ulaştı. Bu rakamda Ethereum için bir rekor. Ethereum aktif cüzdan sayısı da tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Lark Davis ağda aktif kullanıcı arttıkça kullanıcıların ağı kullanmak için bir varlık birimine sahip olmaları gerektiğinden ETH’ninde o kadar artacağını belirtti.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ancak Lark Davis burada bir dezavantaja da dikkat çekiyor ve ağın işlem ücretlerinin yüksekliğinden dolayı bir güncellemenin gelmesi gerektiğini savunuyor.

Ethereum’un en iyi merkezi olmayan uygulamalara sahip olması nedeniyle yatırımcıların dikkatini çektiğini vurgulayan Lark Davis bu dikkatin Ethereum’un sağladığı değerden geldiğini vurguluyor.


Ethereum’un spot hacminde Bitcoin’i geride bırakması da ünlü anlistin dikkat çektiği nedenler arasında.

Davis analizinde, birkaç ay içinde gerçekleşecek üçlü yarılanmanın fiyatı aya göndermek için bir katalizör olacağından bahsediyor. Ethereum, ortalama yıllık ihraç oranını yüzde 4,5 tan %90’lık bir düşüşle yaklaşık yüzde 0,5’e indirecek bir durumda Bitcoin’den daha düşük olacak.

Son dönemlerde yapılan Ethereum ETF başvurularına da dikkat çeken ünlü analist altın ETF’nin, piyasa değerini sekiz yılda iki trilyondan on trilyona çıkardığını ve 473’lük bir fiyat artışına neden olduğunu açıkladı. Aynı yüzdeye dayalı benzer bir etki, ETH için 19.970 dolar ve Bitcoin için 269.000 dolar anlamına geleceğini belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte ünlü analistin Ethereum tahmini ve nedenleri!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.