okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.31%
Bitcoin
68.185,51 USDT
eth
ETH
-1.6%
Ethereum
3.722,90 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
490,39 USDT
xrp
XRP
1.14%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.6%
Litecoin
84,95 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
598,65 USDT
sol
SOL
-4.57%
Solana
168,13 USDT
avax
AVAX
-0.29%
Avalanche
38,41 USDT
ada
ADA
-0.74%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.95%
Poladot
7,34 USDT
doge
DOGE
5.75%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
0.25%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte Mike Novogratz’ın kripto serveti ve Ethereum tahmini!

mike novogratz Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz Perşembe günü New York Magazin’e verdiği röportajda kripto piyası ve servetine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ünlü milyarder Ethereum tahmini de paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte Mike Novogratz’ın kripto serveti ve Ethereum tahmini

Galaxy Digital’in milyarder kurucusu Mike Novogratz perşembe günü New York Magazin’den Jen Wieczner ile yaptığı röportajda kripto para birimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milyarder yatırımcı, perşembe günü New York Magazine’e yaptığı açıklamada, bir mantar şirketi ve bir tavuk şirketi de dahil olmak üzere başka yatırımları olmasına rağmen, kripto para birimlerine yaptığı yatırımların çok daha büyük olduğunu ifade etti.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Novogratz, Bloomberg milyarderler endeksine göre Mayıs 2021 itibari ile 5,67 milyar dolarlık servete sahip. Bu servet onu dünyanın en zengin 495. Kişisi yapıyor. Servetinin çoğu Galaxy Digital’den geliyor.

Ünlü milyarderin bu servetinin %85’lik kısmına karşılık gelen yaklaşık 4,8 milyar doları ise kripto para birimlerinde. Ünlü yatırımcı röportajda kirpto para birimlerine yatırım yapmak isteyenlere uyarılarda da bulundu. Dogecoin’inin dalgalanmasını ise tuhaf olarak değerlendirdi.

“İşlerin 30 kat, 40 kat, 100 kat arttığı bu vahşi hızlanma normal değil.Tedbirli olun ve gücünüz yetiyorsa kendinize bir ev, bir araba veya en azından güzel bir ceket satın alın. Bu karların bir kısmını alın ve onları eğlenceli şeyler için harcayın.”

Novagratz, 2-3 yıl içerisinde küresel servetin %2’lik kısmının kripto para birimlerinde olacağına inandığını ifade ediyor.

Ethereum hakkında da yorumda bulunan ünlü milyarder, “son birkaç ayda harika bir şey gördüğümüzü düşünüyorum” dedi.

Ethereum fiyatının 5000 doları geçmesini beklediğini de sözlerine ekleyen Novogratz, Ethereum’un Bitcoin’i geçebileceğini ifade etti.

“Yılbaşından bugüne kadarki %444’lük büyümesi, Bitcoin’in %74’ünü açık ara geride bırakıyor. Ethereum şimdi çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.