okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.98%
Bitcoin
68.612,58 USDT
eth
ETH
2.56%
Ethereum
3.845,28 USDT
bch
BCH
-2.29%
Bitcoin Cash
482,35 USDT
xrp
XRP
-2.49%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.35%
Litecoin
83,83 USDT
bnb
BNB
-0.51%
Binance Coin
599,30 USDT
sol
SOL
-3.92%
Solana
161,75 USDT
avax
AVAX
-4.34%
Avalanche
36,62 USDT
ada
ADA
-1.1%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.13%
Poladot
7,51 USDT
doge
DOGE
-4.43%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.39%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!

Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US'den geldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa hareketli günlerden geçerken Cardano (ADA) uzun süredir sessiz. Ünlü analist ADA’nın sessizliğini bozacağı zamana ilişkin tahmini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!

Eylül ayının başında 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan ADA, beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremedi. Bu seviyeyi görmesinin ardından geri çekilen ADA, uzun süredir yatay bir seyir izliyor.

ADA yatırımcıları piyasasının hareketli günlerden geçtiği zamanlarda ADA’nın yeni en yüksek seviyeleri test etmesini bekliyor. Ancak ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkabileceği zaman için temkinli bir tahmin ortaya koyuyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir?

Cowen, Cardano’nun Mart 2020’nin en düşük seviyesinden bu yana neredeyse %11,000’lik bir kazanç elde ettiğini ve boğa koşusundan önce biraz daha soğuması gerektiğini savunuyor.

“ADA o zamandan beri büyük bir kazanç sağladı, bu yüzden ekosistem gerçekten kullanılana kadar beklemenin mantıklı olduğunu düşünüyorum.  Bu gerçekleşene kadar, aşağı yukarı bir konsolidasyon aşamasında olacağımızı tahmin ediyorum. 2,25 ve 2,50 dolar seviyesine geri dönebilir miyiz? Elbette, bunun her zaman olabileceğini düşünüyorum, ancak en azından bir ay kadar bir süre boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesini beklemiyorum.”

Cowen, ADA’nın 20 haftalık basit hareketli ortalamanın (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) bir kombinasyonu olan “boğa piyasası destek bandına” düştüğü anda bu sürenin daha fazla uzayabileceğine de dikkat çekiyor. Bu seviyenin 1,90 dolar olduğunu belirten ünlü analist, ADA’nın bu seviyenin altına düşmesi durumundan da korkmadığı bu durumun sadece yükselişi biraz geciktireceğini belirtti.

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,96 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.