1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!

İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!

İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa hareketli günlerden geçerken Cardano (ADA) uzun süredir sessiz. Ünlü analist ADA’nın sessizliğini bozacağı zamana ilişkin tahmini paylaştı. Detaylar haberimizde.

İşte Ünlü analistin Cardano (ADA) tahmini!

Eylül ayının başında 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan ADA, beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremedi. Bu seviyeyi görmesinin ardından geri çekilen ADA, uzun süredir yatay bir seyir izliyor.

ADA yatırımcıları piyasasının hareketli günlerden geçtiği zamanlarda ADA’nın yeni en yüksek seviyeleri test etmesini bekliyor. Ancak ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkabileceği zaman için temkinli bir tahmin ortaya koyuyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir?

Cowen, Cardano’nun Mart 2020’nin en düşük seviyesinden bu yana neredeyse %11,000’lik bir kazanç elde ettiğini ve boğa koşusundan önce biraz daha soğuması gerektiğini savunuyor.

“ADA o zamandan beri büyük bir kazanç sağladı, bu yüzden ekosistem gerçekten kullanılana kadar beklemenin mantıklı olduğunu düşünüyorum.  Bu gerçekleşene kadar, aşağı yukarı bir konsolidasyon aşamasında olacağımızı tahmin ediyorum. 2,25 ve 2,50 dolar seviyesine geri dönebilir miyiz? Elbette, bunun her zaman olabileceğini düşünüyorum, ancak en azından bir ay kadar bir süre boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesini beklemiyorum.”

Cowen, ADA’nın 20 haftalık basit hareketli ortalamanın (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) bir kombinasyonu olan “boğa piyasası destek bandına” düştüğü anda bu sürenin daha fazla uzayabileceğine de dikkat çekiyor. Bu seviyenin 1,90 dolar olduğunu belirten ünlü analist, ADA’nın bu seviyenin altına düşmesi durumundan da korkmadığı bu durumun sadece yükselişi biraz geciktireceğini belirtti.

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,96 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.