1. Home
  2. Güncel Haber
  3. İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!

İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!

İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İsabetli tahminleri ile bilinen kripto analisti Lark Davis, ağustos ayında yeni katalizörler ile artabilecek beş kripto parayı açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!

Ünlü kripto analisti ağustos ayında büyük kazançlar getirebilecek kripto paraları takipçileri ile paylaştı.

Ünlü video paylaşım sitesi Youtube’da yaptığı bir yayın ile 412 bin takipçisine ulaşan Lark Davis, yaptığı yayında kazanç getirecek kripto para listesine altcoinlerin lideri olan Ethereum ile başladı.

Bilindiği üzere Ethereum bu hafta içersinde uzun süredir beklenen Londra güncellemesini almış olacak. Londra Hard Forku, diğer şeylerin yanı sıra Ethereum ağının işlem ücreti modellerini elden geçirecek. Davis, güncellemeyi önümüzdeki ay ETH hakkında daha iyimser bir anlatıma yol açabilecek büyük bir katalizör olarak görüyor.

Bkz: İsviçre’den bir banka daha kriptoya giriş yaptı!

Analistin listesindeki ikinci kripto para ise, yıla 0,02 dolardan başlayarak mayıs ayında 2,45 dolara fırlayan katman-2 öleçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Davis’e göre MATIC’in yükselişi henüz bitmedi.

“Bu kripto paranın deposunda çok fazla gaz kaldı. Piyasa daha fazla yükselişe geçtiğinde izleyeceğim bir sonraki fiyat hedeflerinin Polygon için 5,00 dolar ve 10,00 dolar.”

Listedeki üçüncü kripto para, merkezi olmayan ödeme ağı Terra’nın yerel tokeni olan LUNA. Davis, LUNA’nın tokenomiklerini yenileyecek, Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) gibi zincirler arası varlıklara destek ekleyecek, merakla beklenen Columbus-5 yükseltmesi de dahil olmak üzere, LUNA’nın yakın gelecekte sert bir şekilde toplanmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit katalizör olduğunu belirtiyor.

Buradaki tüm göstergeler çok önemli, bunların hepsinin LUNA varlığı için olumlu fiyat katalizörleri var.”

Davis’in listesindeki diğer kripto paralar ise Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA). Davis hem DOT’un hem de ADA’nın ağustos ayında harekete geçebileceğini tahmin ediyor. Ünlü analist özellikle ADA’nın çok güçlü bir kripto para olduğunu ve geçen yıldan bu yana 60 kat arttığına dikkat çekiyor.  Davis’e göre, Cardano’nun Eylül için planlanan akıllı sözleşme uygulaması, ADA’yı bir sonraki seviyeye taşıyan katalizör.

Kaynak