Loading...
btc
BTC
-1.46%
Bitcoin
62.499,63 USDT
eth
ETH
-1.39%
Ethereum
3.059,04 USDT
bch
BCH
-6.01%
Bitcoin Cash
477,75 USDT
xrp
XRP
-1.98%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.2%
Litecoin
78,25 USDT
bnb
BNB
-2.55%
Binance Coin
538,61 USDT
sol
SOL
-4.09%
Solana
132,86 USDT
avax
AVAX
-1.96%
Avalanche
34,47 USDT
ada
ADA
-0.37%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.52%
Poladot
6,61 USDT
doge
DOGE
-4.86%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.1%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!

Kurumsal Bitcoin yatırımcısı kaçıyor! Rekor fon çıkışına en büyük destek 'O' ülkeden!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsabetli tahminleri ile bilinen kripto analisti Lark Davis, ağustos ayında yeni katalizörler ile artabilecek beş kripto parayı açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analiste göre ağustos ayında patlayacak kripto paralar!

Ünlü kripto analisti ağustos ayında büyük kazançlar getirebilecek kripto paraları takipçileri ile paylaştı.

Ünlü video paylaşım sitesi Youtube’da yaptığı bir yayın ile 412 bin takipçisine ulaşan Lark Davis, yaptığı yayında kazanç getirecek kripto para listesine altcoinlerin lideri olan Ethereum ile başladı.

Bilindiği üzere Ethereum bu hafta içersinde uzun süredir beklenen Londra güncellemesini almış olacak. Londra Hard Forku, diğer şeylerin yanı sıra Ethereum ağının işlem ücreti modellerini elden geçirecek. Davis, güncellemeyi önümüzdeki ay ETH hakkında daha iyimser bir anlatıma yol açabilecek büyük bir katalizör olarak görüyor.

Bkz: İsviçre’den bir banka daha kriptoya giriş yaptı!

Analistin listesindeki ikinci kripto para ise, yıla 0,02 dolardan başlayarak mayıs ayında 2,45 dolara fırlayan katman-2 öleçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Davis’e göre MATIC’in yükselişi henüz bitmedi.

“Bu kripto paranın deposunda çok fazla gaz kaldı. Piyasa daha fazla yükselişe geçtiğinde izleyeceğim bir sonraki fiyat hedeflerinin Polygon için 5,00 dolar ve 10,00 dolar.”

Listedeki üçüncü kripto para, merkezi olmayan ödeme ağı Terra’nın yerel tokeni olan LUNA. Davis, LUNA’nın tokenomiklerini yenileyecek, Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) gibi zincirler arası varlıklara destek ekleyecek, merakla beklenen Columbus-5 yükseltmesi de dahil olmak üzere, LUNA’nın yakın gelecekte sert bir şekilde toplanmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit katalizör olduğunu belirtiyor.

Buradaki tüm göstergeler çok önemli, bunların hepsinin LUNA varlığı için olumlu fiyat katalizörleri var.”

Davis’in listesindeki diğer kripto paralar ise Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA). Davis hem DOT’un hem de ADA’nın ağustos ayında harekete geçebileceğini tahmin ediyor. Ünlü analist özellikle ADA’nın çok güçlü bir kripto para olduğunu ve geçen yıldan bu yana 60 kat arttığına dikkat çekiyor.  Davis’e göre, Cardano’nun Eylül için planlanan akıllı sözleşme uygulaması, ADA’yı bir sonraki seviyeye taşıyan katalizör.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.