1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte PlanB’nin temmuz ve ağustos ayları için tüm senaryoları!

İşte PlanB’nin temmuz ve ağustos ayları için tüm senaryoları!

İşte PlanB’nin temmuz ve ağustos ayları için tüm senaryoları!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist ve Bitcoin Boğası temmuz ve ağustos ayları için olası tüm senaryoları değerlendirdi. PlanB’nin parası hangi senaryoda. Detaylar haberimizde.

İşte PlanB’nin temmuz ve ağustos ayları için tüm senaryoları

Fiyatlardaki gerilemenin ardından bir süre yatay seyir gösteren Bitcoin yukarı yönlü harekete devam etmeye çalışıyor. Yazının kaleme alındığı anda Coinmarketcap verilerine göre 34,333 dolardan işlem görüyor.

Şimdi herkesin aklındaki soru şu nisan ayındaki ATH yakalanacak ya da geçilecek mi? Yoksa ağustos sonuna kadar bir konsolidasyon daha yaşanacak mı? Bir Bitcoin boğası olan PlanB’nin kötü durum senaryolarını da içeren tahminlerine göz atalım.

PlanB, Bitcoin’de temmuz ayı için en kötü senaryosunun kapanışta 28,000 dolar olduğunu belirtti. Ağustos ayında ise 47,000 doların altına düşmeyeceğini tahmin etti.

“Zincir üstü verilerim (aşağıdaki grafikte renk yerleşimi) bana bu boğanın bitmediğini ve 64K’nın zirvede olmadığını söylüyor. Bu, s2f(x) modeliyle uyumludur. Ayrıca taban göstergem (s2f’ye dayalı değil) 47kAğustos kapanışının altına düşmeyeceğimizi söylüyor.”

Twitter’da 610.000’den fazla takipçisi olan PlanB, 64.000 doların boğa koşusunun zirvesi olmadığını iddia etti. Ancak, birçok kişinin sorduğu soruya geri dönersek, Bitcoin önümüzdeki birkaç ay içinde daha da yükselecek mi yoksa bir fiyat konsolidasyonuna mı tanık olacak?

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin’in önümüzdeki altı aydaki fiyat hareketi çok önemli olacak ve bunu S2F Bitcoin tahminleriyle karşılaştırmak ilginç olacaktır. PlanB, Bitcoin için iki senaryo ortaya koydu. Birinci senaryosu 25-50 bin dolar arasında dalgalanma ve ikinci senaryosu ise 100 bin dolar ile 288 bin dolarlık S2F’ye doğru hareket eden boğa piyasası. PlanB2nin parası ikinci senaryoda.

Kraken’de Büyüme Pazarlama Direktörü olan Dan Held de PlanB’nin analizini desteklediğini belirten ve döngünün başında olduğumuzu ifade eden bir tweet attı ve PlanB’yi destekledi.

Kaynak

tags: