İşte Goldman Sachs’a göre Bitcoin’i geride bırakabilecek kripto para!

Goldman Sachs
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD merkezli ünlü finans devi Goldman Sachs, son araştırma raporunda Bitcoin’i potansiyel olarak geride bırakabilecek kripto para hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

İşte Goldman Sachs’a göre Bitcoin’i geride bırakabilecek kripto para

Otoriteler tarafından her geçen gün potonsiyel olarak kripto endüstrisinin lideri olduğu belirtilen Ethereum hakkında bir yorumda dünya devi finans kuruluşundan geldi. Goldman Sachs’a göre Ethereum potansiyel olarak Bitcoin’i geride bırakabilir.

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a, kısa süre önce önde gelen Amerikan yatırım bankalarından biri olan Goldman Sachs’tan destek geldi. New York merkezli yatırım bankası salı günkü bir araştırma notunda, Ethereum’un artan popülaritesinin, onu en değerli dijital para birimi olarak Bitcoin’i sollamak için en büyük rakip haline getirdiğini belirtti.

Lütfen bkz: Ethereum boğa koşusunda mı?

Business Insider tarafından yayınlanan ve Goldman Sachs’ın en son araştırma notuna atıfta bulunan bir rapora göre, Ethereum, bir değer deposu olarak Bitcoin’i geride bırakabilir. Goldman Sachs raporda yine de yatırımcıları kripto paralara yatırım konusunda uyardı. Dev finans kuruluşu, Ethereum, Bitcoin, Binance Coin ve Cardano gibi farklı kripto para varlıkları arasındaki artan rekabetin önemli bir risk faktörü olduğuna inanıyor.

Ethereum şu anda kullanım açısından kripto paralar içerisinde en aktif olanı olarak göze çarpıyor. Ethereum teknolojisi kullanımı artıran en önemli faktör. Ethereum akıllı sözleşme uygulamaları için en çok kullanılan platform olma özelliğini taşıyor. ETH fiyat hareketi açısından da son 7 gündür önemli kazanç sağladı.

Canlı Ethereum fiyatı

Kripto para birimi, Coinmarketcap verilerine göre haftalık %11’lik değer kazancı ile 2,389 dolardan işlem görüyor. Ayrıca Ethereum’un 275 milyar dolardan fazla bir piyasa değeri ve yaklaşık %19’luk bir piyasa hakimiyeti bulunuyor.


Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte Goldman Sachs’a göre Bitcoin’i geride bırakabilecek kripto para!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.