1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Dogecoin’i destekleyen ünlüler!

İşte Dogecoin’i destekleyen ünlüler!

İşte Dogecoin’i destekleyen ünlüler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin popüler kripto parası Dogecoin Elon Musk dışında ünlülerden de destek alıyor. İşte Dogecoin’e destek veren ünlü isimler. Detaylar haberimizde.

İşte Dogecoin’i destekleyen ünlüler

Dogecoin ünlülerin desteğini arkasına alarak rüzgarını estirmeye devam ediyor. Kripto para birimi Elon Musk’ın desteği ile adından söz ettirse de Dogecoin’i benimseyen ve destekleyen tek ünlü Musk değil.

Doge özellikle son hafta yaptığı atak ile çok büyük bir ivme kazandı. Büyük bir ironiyi temsil eden Dogecoin kripto para piyasasının en değerli dördüncü kripto varlığı oldu. Yıl başından beri Dogecoin %14,500 yükseldi. Bu hafta başında 0,70 dolar ile tüm zamanların zirvesini gördü. Piyasa değeri ise yaklaşık 80 milyar dolara ulaştı.

Bkz: Dogecoin, Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bu son zamanların gözdesi olan kripto para sadece Elon Musk tarafından desteklenmiyor. İşte Dogecoin’e açıktan destek veren ünlüler ve destek mesajları:

1.Elon Musk

Elon Musk kimileri tarafından Dogefather olarak adlandırılıyor. Ünlü iş insanı Dogecoin’e en fazla destek veren ünlülerin başında geliyor. Musk’ın Doge hakkında attığı her tweet kirpto paranın değerini artırıyor.

2.Mark Cuban

Elon Musk’tan sonra Dogecoin’in en fanatik taraftarı milyarder iş insanı ve Dallas Mavericks basketbol takımının sahibi Mark Cuban. Cuban özellikle son dönemlerde Dogecoin’in alışverişlerde ödeme aracı olarak kabul edilmesi için yönlendirmeler yapıyor.

3.Snoop Dogg

Ünlü rapçi Snoop Dogg’da Dogecoin için destek tweete atan ünlülerden biri. Dogg kendi adına atıf yaptığı iletisinde Elon Musk’ı etiketleyerek yüzünün yerinde Doge simgesini yerleştirdi.

4.Winklevoss ikizleri

Gemini borsasının kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerde son dönemlerde Dogecoin heyecanına katılan ünlü isimler. Cameron Dogecoin hayranlarının “aya gönderme” söylemine atıfta bulunarak Dogecoin hayranlarına destek verdi. Kardeşi Tyler ise “Dogecoin için şu anda dünyanın hak ettiği kahraman değil ama ihtiyacımız olan kahraman olabilir.” dedi.

5.Guy Fieri

Bir süredir Dogecoin’e ilgisi bilinen Popüler televizyoncu Guy Fieri’de hafta başında Dogecoin temalı ürünler sunacağını duyurdu.

https://twitter.com/GuyFieri/status/1382036182507343879

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.