1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. İşte Cardano’da görülen TVL ve fiyat artışının nedeni

İşte Cardano’da görülen TVL ve fiyat artışının nedeni

İşte Cardano’da görülen TVL ve fiyat artışının nedeni
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ağı büyümeye devam ediyor. Cardano TVL değeri yükselirken ADA coin de nispi artış içerisinde. Cardano’da son gelişmeler nedir? Cardano güncellemesi ne zaman?

İşte Cardano’da görülen TVL ve fiyat artışının nedeni

Cardano (ADA) coin de Vasil güncellemesi yaklaştıkça ağ faaliyetleri de artıyor. Kripto para piyasasında devam eden düşüş trendine rağmen ADA coin yükseliş emareleri gösterirken, ağın TVL değeri de artıyor.

Cardano ağı büyümeye devam ediyor. Son verilere göre, ağ üzerinde inşa edilen proje sayısı 1000’i bulurken, ağ üzerinde çalışan akıllı kontrat sayısı da 2.700’ü buldu. Cardano üzerinde yayımlanan son projelerden biri olan Genius X, 105 milyon dolarlık ISPO kilitlenmesiyle oldukça önemli bir hamle yaptı.

İlgili: Cardano cüzdan nedir? 2022 en iyi Cardano cüzdanları

İşte Cardano'da görülen TVL ve fiyat artışının nedeni
ADA/USD Kaynak: Binance

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’nun çok büyüdüğünü ifade ederken, ağa entegre olan cüzdan sayısı geçtiğimiz ay 100.000’ü buldu. Ağ üzerinde yapılan işlem sayısı günde 110.000’i bulmuş durumda.

Cardano ADA Vasil güncellemesi ne zaman?

Vasil güncellemesi Cardano’yu geliştiren önemli bir aşama olarak dikkatleri çekiyor. Cardano blockchain geliştiricileri Vasil güncellemesi için erken tarihlerden bahsediyorlar. Edinilen son bilgiye göre, güncellemenin testneti 2 Haziran, mainneti ise 29 Haziran’da hayata geçebilir.

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Vasil güncellemesi anonsuyla birlikte, ADA coin Pazartesi günü %5 artış gördü. Yine ağın TVL değeri de aynı gün %5.3 oranında arttı.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.312335

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: