fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Bitcoin’in uçuşa geçeceği zaman!

İşte Bitcoin’in uçuşa geçeceği zaman!

İşte Bitcoin’in uçuşa geçeceği zaman!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi uzun bir aranın ardından yükselişe geçmişti. Ancak 50,000 dolar direncini kıramayan Bitcoin yatay bir seyir izliyor. Ünlü analist yükseleceği zamanı tahmin etti. Detaylar haberimizde.

İşte Bitcoin’in uçuşa geçeceği zaman!

Bitcoin uzun süren düşüş trendinin geçtiğimiz haftalarda tersine çevirdi. 29,000 dolara kadar gerileyen piyasa lideri, daha sonra hızlı bir şekilde tırmanışa geçti ve 50,000 dolarlık direnç noktasına dokundu. Ancak bu noktayı ele geçiremeyen Bitcoin 47,000-48,500 dolar arasında yatay bir seyir izlemeye devam ediyor.

Lider kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 47,800 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in toplam piyasa değeri ise 898 milyar dolar.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Kripto dünyasında yakından takip edilen analist Willy Woo, Bitcoin’in bu döngüden ne zaman çıkacağını ve herkesin beklediği o tırmanışa başlayacağını tahmin etti.

Woo, Bitcoin’i uzun vade için satın alan yatırımcıların buna devam ettikçe BTC’nin önümüzdeki aylarda beklenen patlamayı gerçekleştireceğini savundu.

Woo, What Bitcoin Did podcast’inin yeni bir bölümünde BTC’lerini en az beş ay boyunca atıl durumda tutan uzun vadeli sahiplerin önümüzdeki aylarda varlıklarını hissettireceklerini belirtti.

Bu bir makro döngü olayıdır. 2014, 2015 ve 2019’da gördük. 2020’de Covid krizi yaşandığında da aynısı gerçekleşti. Tüm kripto paraları toplayan Michael Saylor vardı. Bir zirveye doğru ilerliyoruz ve önümüzdeki aylarda yeni zirveler göreceğiz.”

Ünlü analist bu yükseliş için kasım ayını işaret etti ve ayrıca zincir üzerindeki verilere baktığını ve bu döngünün 2013 boğa piyasasından farklı olduğuna inandığını söyledi. Woo, piyasanın genel yapısının bu tezini desteklediğini de savunuyor.

Lider kripto para birminin önündeki en büyük engel aşmakta çok zorlandığı 50,000 dolarlık direnç noktası. Birçok analist bu noktayı güçlü bir şekilde aşması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64,800 doları geride bırakacağını belirtiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.