İşte Bitcoin Ailesinin BTC fiyat tahmini!

bitcoin ailesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşte 2017 boğasından önce tüm mal varlığını satıp Bitcoin’e yatıran ve göçebe bir hayat süren Hollandalı aileden, yeni BTC fiyat tahmini!

Bitcoin ailesi aldıkları karardan hiç pişman değil!

Sizler için daha önceden Bitcoin ailesi olarak bilinen Taihuttus’ların haberini yapmıştık. Taihuttus’lar 2017 boğasından önce tüm mal varlığını satıp BTC yatırmış ve bu hareketleri nedeniyle aykırı bir aile olarak karşımıza çıkmıştı. Aradan geçen 3 yılın ardından, CNBC haber ekibi Taihuttus ailesiyle yeniden iletişime geçti.

2017’den beri her şeyi Bitcoin için satan bir aile!

bitcoin ailesi İşte Bitcoin Ailesinin BTC fiyat tahmini!

2017 yılında Bitcoin alarak geleceğe yatırım yapmak bir hayat felsefesi olarak lanse edildi, ancak bu fikri çok azı, 2017’de Bitcoin almak için bütün mal varlığını satan Taihuttus ailesi kadar benimsedi.

Didi Taihuttu, üç yıl önce, oldukça kârlı olan işletmesini ve 2.500 metrekarelik evini Bitcoin satın almak için tasfiye etti. Ve haber kanallarında isminden sıkça bahsettirdi.

Didi Taihuttu:


”Bitcoin’e adım attık çünkü hayatlarımızı değiştirmek istedik, BTC miktarımızın büyük çoğunluğunu 2017’nin başlarında Bitcoin henüz 900 dolar iken aldık.”

Aile, 2017’den bu yana göçebe bir yaşam tarzı sürüyor, 40 ülkeyi ziyaret ediyor ve kişisel eşyalarında fazla bir şeye sahip olmama hedeflerine sadık kalıyor.

Bu yaşam tarzı birçok kişiye aşırı gibi görünse de, Taihuttu’lar bunu sorun etmiyor.

Didi Taihuttu Bitcoin tahminleri

Didi Taihuttu, geçtiğimiz günlerde CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin talebinin her geçen gün arttığını ve yakında arzın çok yetersiz kalarak BTC fiyatının oldukça yüksek seviyelere çıkacağını belirtiyor.

Didi Taihuttu:

”Şu an yaşanan rallinin 2017 ralliisinden oldukça farklı olduğunu düşünüyorum. 2017’de genelde kişisel sermayeler ön plana çıkmışken şu anda pek çok fon yöneticisinin BTC’ye yöneldiğini görüyoruz.

Özellikle PayPal’ın 350 milyon müşterisine Bitcoin satmaya başlaması, BTC’ye olan talebi bir hayli artırdı. Bitcoin ekosisteminde yakında büyük bir arz krizi çıkacağını düşünüyorum. Çünkü her gün büyük şirketlerin ihtiyacını karşılamak için yeterince yeni Bitcoin çıkmayacak.

Oluşan konjonktür değerlendirildiğinde Bitcoin’in 2021 yılında 100.000 dolara 2022 yılında ise 200.000 dolara çıkacağı kanaatindeyim.”

Bitcoin Ailesini BTC tahminleri

2021100.000 Dolar
2022200.000 Dolar

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte Bitcoin Ailesinin BTC fiyat tahmini!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.