1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte altcoin sezonunda patlayacak kripto paralar!

İşte altcoin sezonunda patlayacak kripto paralar!

İşte altcoin sezonunda patlayacak kripto paralar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin piyasası hareketli günlerden geçiyor. Altcoinler boğa koşusuna devam ederken bu kripto paralardaki teknik veriler patlamaya işaret ediyor. Detaylar haberimizde.

İşte altcoin sezonunda patlayacak kripto paralar!

Kripto para piyasasında görüşlerine önem verilen ve isabetli tahminleri ile bilinen ünlü analist Michaël van de Poppe, Bitcoin ve patlaması muhtemel 3 altcoinle ilgili takipçileri için paylaşımlarda bulundu.

Video paylaşım sitesi Youtube’da yaptığı yayında altcoin sezonuna ilişkin açıklamalarda da bulundu. Poppe, Bitcoin’de kritik destek alanının 44,000-44,500 aralığı olduğunu savundu.

“Bitcoin’e ve daha düşük zaman dilimlerine baktığımızda, hala ortalıkta dolaştığımızı görebiliyoruz. Dolayısıyla Bitcoin ile baktığımız kritik destek hala 44.000 ila 44.400 dolar arasındaki alandır.”

Kripto tüccarı, Bitcoin için bu destek seviyesi pes ederse, BTC’nin tırmanmaya başlamadan önce önceki düşükleri yeniden test edebileceğini söyledi. Analist, aynı zamanda altcoin sezonunun tipik olarak belirli koşullar altında başladığına inanıyor. Bu koşullara da açıklık getiriyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Gerçek alt sezon, Bitcoin dibe vurduğunda, Bitcoin hızla yükseldiğinde veya hiç kimse altcoinlerle ilgilenmediğinde başlar. Özellikle Bitcoin’in güç göstereceği gerçeği göz önüne alındığında, altcoinler büyük olasılıkla ateş etmeye başlayacak.”

Kripto analisti, piyasanın yükselmeye baladığı günlerde iyi performans göstereceği altcoinlere de dikkat çekiyor. Bu altcoinlerden ilki Litecoin (LTC). Poppe, LTC’nin 165 dolarlık destek seviyesini koruması durumda 220 dolara ulaşacağını belirtiyor. LTC anlık olarak Coinmarketcap verilerine göre 181 dolardan işlem görüyor.

Poppe’nin ikinci gözdesi kripto banka kartı düzenleyicisi Swipe (SXP). Analist, Swipe’ın 100 ve 200 günlük hareketli ortalama (MA) göstergelerinin üzerine çıktıktan sonra boğa koşusuna başlayacağını tahmin ediyor.

Son olarak Van de Poppe, Bitcoin çiftinde ölçeklendirme çözümü Celer Network’ü (CELR) analiz ediyor. Tüccar, hareketli ortalamaların üzerine çıktıktan ve destek seviyelerini yeniden test ettikten sonra CELR’nin de bir boğa koşusu için hazırlanacağını söylüyor. CELR, anlık olarak 0,046 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.