1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Internet Computer (ICP) dünyada ilk defa OKEx’te listeleniyor

Internet Computer (ICP) dünyada ilk defa OKEx’te listeleniyor

Internet Computer (ICP) dünyada ilk defa OKEx’te listeleniyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Saygıdeğer kullanıcılarımız,

OKEx, Internet Computer’in yerel kripto varlığı olan ICP’nin spot ticaret pazarımızda listelendiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Mevcut program aşağıdaki gibidir:

  1. ICP/USDT için spot ticaret, ICP/BTC 10 Mayıs, TSİ 19:00’da açılıyor.
  1. ICP ile para çekme işlemleri 11 Mayıs, TSİ 13:00’de açılıyor. 

DFINITY tarafından inkübe edilen ve başlatılan İnternet Bilgisayarı, sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk blok zinciridir. Ayrıca, akıllı sözleşme hesaplamasını ve verileri ölçeklendiren, bunları web hızında çalıştıran, verileri verimli bir şekilde işleyen ve depolayan ve geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sağlayan bir blok zinciri bilgisayarı olan Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra üçüncü büyük blok zinciri yeniliğini temsil ediyor.

Varlık Adı: İnternet Bilgisayarı

Kısaltma: ICP  

Bu listeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKEx Telegram(https://t.me/okexofficial_tr) grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

 

Etiketler: