fbpx
BTC : 500578 ₺ ETH : 33356 ₺ XRP : 8.409 ₺ LTC : 1474.4 ₺ USDT : 13.81 ₺ XLM : 2.689 ₺
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Hindistan’ın zenginleri bu kripto ürüne yatırım yapıyor!

Hindistan’ın zenginleri bu kripto ürüne yatırım yapıyor!

Hindistan’ın zenginleri bu kripto ürüne yatırım yapıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hindistan’da varlıklı kişiler kripto ekosisteminin popüler oyuncusuna yatırım yapıyor. Detaylar için lütfen haberimize göz atın.

Hindistan’ın zenginleri bu kripto ürüne yatırım yapıyor

Hindistan’da kripto paralar ilgi artıyor. Hindistan’da yüksek gelire sahip kişiler portföylerini kriptolar ile zenginleştirmeye devam ederken kripto ekosisteminin popüler bir ürünü ne daha ilgi göstermeye başladı.

Hintli kripto yatırımcıları arasında son dönemde popüler olan kripto ürün Non-fungible tokenlar. İçerik oluşturucular ile ortaklaşa çalışmak ve daha fazla gelir elde etmek isten Hintli yatırımcılar NFT’leri portföylerine ekliyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

NFT’ler, insanların kripto para birimlerindeki benzersiz dijital öğelerin sahipliğini alıp satmasına ve Blockchain’i kullanarak bunların kime ait olduğunu takip etmesine olanak tanıyor. Kendisine özgü yapısı ve benzersiz oluşu ile dikkat çekiyor. NFT’ler teknik olarak çizimler, sanat eserleri, tweet’ler, hareketli GIF’ler, şarkılar ve hatta video oyunları dahil olmak üzere dijital her şeyi içerebiliyor.

Kripto ekosisteminin bu benzersiz yapıdaki ürünü sanat dünyasının yeni gözdesi olarak gösteriliyor. Öyle ki geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü hip-hop sanatçısı Jay-Z blockchain teknolojisinin sanatçılar için çok önemli bir açılım olduğunu ve sanat eserlerinin bir sonraki satışlarından da sanatçıların telif kazanabilmelerinin böylece mümkün olacağını ifade etti.

Hindistan’da TV sunucusu ve aktör Vishal Malhotra, geçen hafta 2,5 Ethereum’a (5,500 $) satılan bir NFT’yi piyasaya sürmek için sanatçı Ishita Banerjee ile iş birliği yaptı. Belirlenen fiyat ürünün fiziki versiyonunun liste fiyatının beş katı.

Ticaret hacmi açısından Hindistan’ın en büyük kripto para borsası WazirX’in NFT pazarında, pop ikonu Ritviz ve görsel sanatçı Santanu Hazarika ortaya koyduğu ortak bir sanat eseri olan benzersiz bir NFT, yayına girdikten sonra 10 saniye içinde 391,8 dolara satıldı. WazirX, piyasaya sürüldüğü ay içinde NFT’ler için platformunda 160’tan fazla dijital sanat eseri sattığını açıkladı.

Kripto şirketi, 1 Haziran’da, 3D sanatçıları, dijital sanatçılar, muralist fotoğrafçılar, tuval sanatçıları, sokak sanatçıları ve görsel sanatçılar gibi çeşitli kategorilerden gelen 15 yaratıcıyla Güney Asya’nın ilk NFT Marketplace’ini başlattı. Bir ay içerisinde

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: