Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
57.994,44 USDT
eth
ETH
0.05%
Ethereum
3.135,47 USDT
bch
BCH
1.66%
Bitcoin Cash
374,82 USDT
xrp
XRP
7.37%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.62%
Litecoin
70,37 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
535,49 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
138,89 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
25,93 USDT
ada
ADA
1.01%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.91%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.2%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
1.96%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Değerli öğrenciler! Bu konferans serisi kaçmaz! Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu (HEK) tarafından düzenlenen Blockchain ve Kripto Para Söyleşisi 4-5 Kasım tarihleri arasında!


blockchain söyleşisi Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

https://biletino.com/tr/e-dl7/hekchain-blockchain-soylesileri/

Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

Geleceğin finans ve ekonomi dünyası burada şekilleniyor: Yani Bitcoin ve blockchain piyasalarında!

Bitcoin ve kripto paralara genelde cazip yatırım aracı olarak bakılıyor. Ancak Bitcoin ve kripto paraların ardındaki teknoloji olan blockchain teknolojisi görmezden geliniyor. Oysa Bitcoin ve kripto paralar, blockchain teknolojisi tarafından üretilen sayısız üründen akla gelen ilk örneklerden. Yani blockchain için buz dağının görünen yüzü dersek yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Blockchain teknolojisi tarım sektörü, sağlık, siber güvenlik, finans, eğitim, turizm başta olmak üzere birçok endüstriyi değiştirmeye ve dönüştürmeye aday. Öyle ki blockchain teknolojisi Dünya Ekonomi Forumunda geleceğe yön verecek top 10 teknolojisi arasında sayılıyor. Çin yönetimi Bitcoin’i yasaklamasına rağmen blockchain teknolojisini geliştirilmesi gereken stratejik endüstriler arasında sayıyor.

Hacettepe Ekonomi Topluluğu (HEK), Blockchain / Kripto Para alanlarına ilgi duyan ve geleceğin finans dünyasında yer alacak nitelikli öğrenciler için bir söyleşi serisi düzenliyor. Hekchain söyleşi serisinin ikincisi 4-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Hekchain söyleşisine alanında uzman olan konuklar, değerli öğrencilerle buluşacak.

Bu söyleşi serisinde blockchain’in geleceği, yasal düzenlemeler, DeFi, stabil coinler ve tedarik zincirdeki rolü konuşulacak. Öğrenciler samimi ortamda geçen söyleşide katılımcılara diledikleri soruları yöneltebilecekler.

Hacettepe Ekonomi Topluluğu sizleri söyleşide görmekten mutluluk duyacaktır.

İlgili!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.