1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Değerli öğrenciler! Bu konferans serisi kaçmaz! Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu (HEK) tarafından düzenlenen Blockchain ve Kripto Para Söyleşisi 4-5 Kasım tarihleri arasında!


blockchain söyleşisi Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

https://biletino.com/tr/e-dl7/hekchain-blockchain-soylesileri/

Hacettepe Üniversitesi Bitcoin ve blockchain söyleşisi!

Geleceğin finans ve ekonomi dünyası burada şekilleniyor: Yani Bitcoin ve blockchain piyasalarında!

Bitcoin ve kripto paralara genelde cazip yatırım aracı olarak bakılıyor. Ancak Bitcoin ve kripto paraların ardındaki teknoloji olan blockchain teknolojisi görmezden geliniyor. Oysa Bitcoin ve kripto paralar, blockchain teknolojisi tarafından üretilen sayısız üründen akla gelen ilk örneklerden. Yani blockchain için buz dağının görünen yüzü dersek yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Blockchain teknolojisi tarım sektörü, sağlık, siber güvenlik, finans, eğitim, turizm başta olmak üzere birçok endüstriyi değiştirmeye ve dönüştürmeye aday. Öyle ki blockchain teknolojisi Dünya Ekonomi Forumunda geleceğe yön verecek top 10 teknolojisi arasında sayılıyor. Çin yönetimi Bitcoin’i yasaklamasına rağmen blockchain teknolojisini geliştirilmesi gereken stratejik endüstriler arasında sayıyor.

Hacettepe Ekonomi Topluluğu (HEK), Blockchain / Kripto Para alanlarına ilgi duyan ve geleceğin finans dünyasında yer alacak nitelikli öğrenciler için bir söyleşi serisi düzenliyor. Hekchain söyleşi serisinin ikincisi 4-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Hekchain söyleşisine alanında uzman olan konuklar, değerli öğrencilerle buluşacak.

Bu söyleşi serisinde blockchain’in geleceği, yasal düzenlemeler, DeFi, stabil coinler ve tedarik zincirdeki rolü konuşulacak. Öğrenciler samimi ortamda geçen söyleşide katılımcılara diledikleri soruları yöneltebilecekler.

Hacettepe Ekonomi Topluluğu sizleri söyleşide görmekten mutluluk duyacaktır.

İlgili!

Blok zinciri (Blockchain) nedir ve en çok nerede kullanılır?