okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.06%
Bitcoin
70.192,75 USDT
eth
ETH
0%
Ethereum
3.789,93 USDT
bch
BCH
-0.54%
Bitcoin Cash
512,21 USDT
xrp
XRP
-0.17%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.14%
Litecoin
88,13 USDT
bnb
BNB
0.21%
Binance Coin
619,85 USDT
sol
SOL
0.32%
Solana
178,72 USDT
avax
AVAX
0.01%
Avalanche
41,21 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.83%
Poladot
7,68 USDT
doge
DOGE
1.24%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Guarda wallet nedir? Diğer cüzdanlardan farkı var mıdır?

Guarda cüzdan nedir
Guarda cüzdan hakkında analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Guarda wallet nedir? Birden fazla para birimini destekleyen cüzdan oluşumları için kripto para dünyasında artan bir talep var. Guarda, bu konuda oldukça fazla işlevsellik sunmaya önemli bir aktör olabilir. Çok sayıda para birimini ve Tokeni destekler, geleneksel cüzdan hizmetlerinin çok ötesine geçer.


Guarda wallet Nedir?

Yıllar içerisinde birçok, web tabanlı kripto para cüzdanları geldi geçti. Bu hizmetlerden çok azı bir yıldan fazla süredir sağlam kalmayı başarmıştır. Guarda wallet örneğinde ekip, çeşitli kripto para birimi takımları ve geliştiricileri ile aktif işbirlikleri nedeniyle nispeten büyük aktör haline geldi. Bu nedenle, yalnızca kripto para birimi portföyünü depolamakla kalmayan güçlü bir platform haline geldi.

Guarda wallet’ın diğer rakiplerinden farkı

Guarda wallet web cüzdanı, birçok para birimini destekliyor. Bitcoinden EOSa ve ERC20 Token’lerinden Qtum‘a kadar olan liste oldukça kabarık. Bununla birlikte, bu ekosistem sadece bir web cüzdanından fazlası. Mesela Guarda çeşitli para birimleri için anında Borsa imkanı sunuyor ve kullanıcıların işlemlerini nasıl gerçekleştirebilecekleri konusunda da herhangi bir sınırlama yok.

Daha da önemlisi, Guarda‘ın anlık değişimi, bir hesap gerektirmeyerek kullanıcı gizliliğini her zaman korur. Visa veya Mastercard kartlarını kullanarak desteklenen şifre ile satın alma seçeneği de vardır. Bu, kripto para satın alma kavramını çok daha erişilebilir hale getiriyor ki bu da sektörün bu aşamada ihtiyaç duyduğu en önemli şey.

Daha nitelikli işlevsellik arayan kullanıcılar için mobil uygulama ve masaüstü desteği de mevcut. Guarda ekibi hem acemi hem de ileri düzey kullanıcılar için detaylı ve kullanışlı bir şifreleme çözümü üretmeye çalışıyor. Kripto para ticaretinde, ticaret seçeneklerinin çok daha fazla olması sektör için çok daha faydalı.

Guarda Yol Haritası

Her zaman, Guarda gibi çözümlerin kendini geliştirmeye devam etmesi gerekiyor. Birçok işlevsellik özelliği olmasına rağmen yeni özellikler eklemek her zaman keyifli olmuştur. Ek Coinleri, varlıkları ve tokenleri desteklemek, gözden kaçırılmaması gereken başka bir husustur. Sonuç olarak Guarda, kullanıcı gizliliğine önem veren ve tüm çözümler bir arada bulabilecek kullanıcıların, tercih ettiği değerli bir cüzdandır

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.