1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Depremzelere Bir Destek de Gate.io’dan Geldi

Depremzelere Bir Destek de Gate.io’dan Geldi

Depremzelere Bir Destek de Gate.io’dan Geldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gate Charity, Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonundan elde edilen gelirin tamamını bağışlayacak! 

Global kripto para borsası Gate.io’nun kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşu Gate Charity, Türkiye’deki depremden etkilenenlere destek olmak amacıyla 1 Milyon Türk lirası değerinde bağışta bulunuyor. Borsa, ayrıca ek destek ağı oluşturmak adına piyasaya depreme özel bir NFT koleksiyonu çıkardı. NFT satışlarından elde edilen tüm gelir çalışmalarında görev alan kuruluşlara bağışlanacak. 

Gate.io’nun kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşu Gate Charity, Türkiye’de yaşanan depremden etkilenen vatandaşları desteklemek amacıyla 1 milyon Türk lirası değerinde bağışta bulunuyor. Gate TR ekibi, yapılan bağışın ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılması adına yetkililerle iş birliği yaparak çalışmalarına devam ediyor.

Gate Charity, deprem çalışmaları için ek bağış toplamak amacıyla hayırsever bir NFT koleksiyonu başlatarak Gate NFT ile ortaklık kurdu. Yapılan iş birliğinin ardından Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonu’nu hayata geçiren yetkililer, ilgili NFT’lerin satışından elde edilen bütün kazançların doğrudan, AHBAP, AFAD ve ilgili resmî kurumlara bağışlanacağını duyurdu.

Gelirin tamamını depremzedelere bağışlayacağız

Depremden etkilenen vatandaşlar için derin endişe duyduklarını ifade edenGate TR Ülke Müdürü Kafkas Sönmez, “Gate Charity ile yaşanan afet sebebiyle mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza destek olmak ve deprem sonrasında yürütülen çalışmalara katkı sağlamak amacıyla 1 milyon TL değerinde bağışta bulunduk. Öte yandan, destekleri küresel anlamda artırmak adına, Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonu’nu hayata geçirdik. Buradan elde ettiğimiz tüm geliri çalışmalarda aktif görev alan ilgili kurumlara bağışlayacağız. Bu adımla, bölgedeki vatandaşlarımıza destek olmayı umuyoruz. Önümüzdeki günlerde de yetkilerle iş birliği içerisinde hareket ederek ihtiyaçlar doğrultusunda yeni adımlar atabiliriz.” dedi.

Deprem Dayanışma NFT Koleksiyonu’nun detayları ise şöyle: 

500 adet Gümüş NFT Serisi: Adet 10 dolar

250 adet Altın NFT Serisi, Adet: 50 dolar

250 adet Platin NFT serisi, Adet: 250 dolar

Ayrıca ilgili web sayfasına aşağıdan erişilebiliyor:

https://www.gate.io/tr/nft/explore?searchText=earthquake

Gate.io hakkında

Gate.io, kullanıcılara önde gelen dijital varlıkların çoğuna erişim sunan dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Platform, dünyanın farklı yerlerinden 10 milyondan fazla kullanıcıya ve kapsamlı bir ürün ve hizmet ekosistemine sahiptir. Gate.io, spot piyasalarda alım satım ve belirli piyasalarda bazı yenilikçi ürünler sunar.

Gate.io, standart kripto ticaretinin yanı sıra kullanıcılara, şirketin özel Gate NFT platformu aracılığıyla NFT’lerde ticaret yapma fırsatı da sunuyor. Daha geniş Gate.io ekosistemi, özel GateChain ekosistemini ve Hipo DeFi aracılığıyla DeFi ürünlerine erişimi, Wallet.io aracılığıyla saklama hizmetlerini ve Gate Labs ve Gate Ventures aracılığıyla yatırımları içerir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.