fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum’u olanlar bu yazıyı kesinlikle okumalısınız!

Ethereum’u olanlar bu yazıyı kesinlikle okumalısınız!

Ethereum’u olanlar bu yazıyı kesinlikle okumalısınız!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski bir hedge fonu yöneticisi ve popüler bir kripto analisti olan Teeka Tiwari’nin yıl sonu Ethereum tahmini dikkat çekti. Detaylar haberimizde.

Ethereum’u olanlar bu yazıyı kesinlikle okumalısınız

Teeka Tiwari, ETH’nin değerinin hala beklediği seviyeden düşük olduğunu belirtirken, yıl sonuna kadar ikinci en büyük kripto için%500’lük bir artış daha öngördüğünü belirtiyor.

Eski bir hedge fonu yöneticisi ve popüler bir kripto analisti olan Teeka Tiwari, Ether’in son boğa piyasasında %500’den daha fazla artış göstereceğini bu artışın ETH’yi beş haneli bir fiyat bölgesine çekeceğini öne sürüyor. Tiwari, Ethereum’un yüksek kullanım seviyeleri nedeniyle en değerli kripto olarak Bitcoin’i geçebileceğini iddia ediyor.

Ethereum blockchain, kripto para birimi alanında tartışmasız en çok kullanılan ağ olarak karışımızda duruyor. Bu yaygın kullanım, işlemlerde gecikmeler ve yüksek işlem ücretleri gibi dezavantajları ortaya çıkarsada kripto para biriminin fiyatını olumlu yönde etkiledi. ETH, yazım anında 2.383 dolar dolardan işlem görüyor. Yılın başından bu yana ise %200’den fazla arttı.

Bkz: Etherum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

koinmedya_paradex

Tiwari bu artışa rağmen, varlığı hala “çılgınca değer biçilmiş” olarak değerlendiriyor. ETH’nin değerinin yalnızca 2021’nin sonunda mevcut konumundan %500 oranında artacağına inanıyor. Bu artış Ethereum’un 13.000 dolar olacağını ifade ediyor. Gerçekleşmesi durumunda ETH’nin toplam piyasa değeri 1,5 trilyon doları aşıyor.

Tiwari, ETH’nin sonunda 1,2 trilyon $ ‘lık Bitcoin’in piyasa değerini aşacağını iddia ediyor.

Benim görüşüme göre, iki trend -DeFi ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps)- Ethereum’u tarihteki en değerli yazılım platformu yapacak. Çünkü bir üçüncü taraf veya aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırdığınızda, maliyetleri önemli ölçüde düşürebilirsiniz.”

Tiwari, Ethereum’un geleceğine inanan tek kişi olmadığını, SkyrBridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci’nin ve Dallas Mavericks’in milyarder yatırımcısı ve sahibi Mark Cuban’ın ETH hakkındaki olumlu yorumlarına atıfta bulundu.

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Scaramucci, kısa süre önce Ethereum’un temellerinin sağlam olduğunu vurduladı ve dijital varlığın bir değer deposu olacağını tahmin ettiğini ifade etti. Mark Cuban ise dört yıl önce ETH biriktirdiğini portföyünün %30’unu ETH’de tuttuğunu belirtiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave