Ethereum balinası, bir ayda %650 yükselen SHIB rakibi coinden 10x kazanç sağladı

Bitcoin balinaları bu yıl ilk kez bu kadar ciddi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum balinası, son bir ayda değeri yüzde 650 oranında yükselen Shiba Inu (SHIB) takibi coin üzerinden 10 kat kazanç sağladı. On chain verileri bunun nasıl olduğunu ortaya koyuyor. İşte, ayrıntılar.


Ethereum balinası, bir ayda %650 yükselen SHIB rakibi coinden 10x kazanç sağladı

Yetenekli bir Ethereum balinası, Shiba Inu’ya (SHIB) rakip olarak piyasaya çıkan meme coin Pepecoin (PEPE) üzerinden 10x kazanç sağladı. Kripto analiz şirketi Lookonchain, ETH balinasının PEPE üzerinden nasıl 10 kat kazanç sağladığının ayrıntılarını paylaşıyor.

Lookonchain, “BlackRock Fund” takma adını kullanan bir ETH balinasının, 244.000 dolarlık yatırımını PEPE ticareti üzerinde 2,63 milyon dolara çevirdiğini bildiriyor. Şöyle açıklıyor:

“BlackRock Fund, 1 trilyon PEPE (o zaman 244.000 dolara) satın aldı. Satın aldığı 21 Nisan’daki ortalama fiyatı 0,0000002431 dolar. 1 trilyon PEPE coinin tamamını 5 Mayıs günü ortalama 0,000002627 dolardan 2,63 milyon dolara sattı.

Böylece 2,39 milyon dolar yani 10x kazanç sağladı.”

İlgili – Balinalardan Bitcoin ve 3 altcoin için dev transferler ve paraların gittiği yerler

Ethereum balinası, bir ayda %650 yükselen SHIB rakibi coinden 10x kazanç sağladı

Kaynak: Lookonchain/Twitter


Lookonchain, bu balinanın şimdi Binance’te bulunan tüm PEPE coinlerini bilinmeyen bir denenden dolayı çektiğini de  ifade ediyor. BlackRock Fund 1,27 trilyon PEPE coini (1,98 milyon dolar) Binance’ten dört farklı adrese çekti.

Lookonchain daha önce de Ethereum ağı üzerindeki bir traderin PEPE ile büyük kazançlar sağladığını duyurmuştu. Ardından ise fiyat düşüşe geçince yeniden PEPE coine yatırım yaptı. On chain verileri ise şunu gösteriyor. Balinalar ellerindeki ETH’leri satarak PEPE alıyordu. Bu işlemlerin çoğu ise merkezsiz kripto para borsası Uniswap (UNI) üzerinden gerçekleşiyordu.

İlgili – Ethereum balinaları milyonlarca dolarlık ETH’yi bu Shiba Inu rakibi altcoine çeviriyor

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinası, bir ayda %650 yükselen SHIB rakibi coinden 10x kazanç sağladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.