fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Eidoo (EDO) Gündem: 18 Haziran’a hazırlanıyor

Eidoo (EDO) Gündem: 18 Haziran’a hazırlanıyor

Eidoo (EDO) Gündem: 18 Haziran’a hazırlanıyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eidoo (EDO) token bugün yüklü miktarda token yakarak arzını büyük oranda azalttı. Eidoo, 18 Haziran’daki gelişme için hazırlanıyor. 18 Haziran’da ne olacak?


Eidoo (EDO) token 18 Haziran’a hazırlanıyor

İsviçre merkezli kripto para Eidoo (EDO) 11 Haziran’da neredeyse tokenlarının 3’te 1’ini yaktı. CoinMarketCap’te 130’uncu sırada listelenen kripto para Haziran ayı içerisinde çok iyi bir performans sergileyerek değerini neredeyse 2’ye katladı. Aşağıdaki grafikte EIDOO’nın son günlerde gösterdiği performansı görüyoruz.

Eidoo (EDO) token

EDO yazının kaleme alındığı saatte 58 cent’ten işlem görüyor.

EDO token 18 Haziran’da önemli bir güncelleme gerçekleştirecek. EIDOO’nun kardeş firması Provable Things ile koordineli biçimde gerçekleşecek olan güncelleme ile EDO etiketi değişecek ve $PNT etiketi ile anılacak. $PNT token sayesinde yatırımcılar staking işlemleri yapabilecek ve pasif duran kripto paraları üzerinden kripto para kazanabilecekler.

koinmedya_paradex

Provable Things, pToken’larını geliştiren platform olarak biliniyor. pToken’lar kripto paraların farklı blockchain’ler üzerinden hareket etmesini sağlıyor. Örneğin pBTC, Bitcoin’lerin Ethereum ve EOS DEFI platformlarında işlem görmesine yardım ediyor.

Lütfen Bkz: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

Eidoo token’ın 18 Haziran’daki güncellemesi ile $PNT etiketini alacak. Bu güncellemenin ardından $PNT; Ethereum ve EOS DEFI platformlarında işlem görebilecek. EDO yatırımcıları DEFI platformları üzerinde staking gelirleri elde edebilecekler.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: