Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Eğer 2010’da Bitcoin’e yatırım yapsaydınız ne kadar paranız olurdu?

Eğer 2010’da Bitcoin’e yatırım yapsaydınız ne kadar paranız olurdu?

Bitcoin piyasa hakimiyeti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Bitcoin ve kripto para sektörü oldukça hareketli ve oynak bir piyasa. Bu durum ilk günden beri hiç değişmedi. Bu sektörde bazen bir saat bile oldukça uzun bir zaman olabilir. Zirvede olan fiyatlar bir bakmışsınız 1 saat içinde büyük kayıp yaşamış. Peki geniş bir pencereden bakıp 7 senede Bitcoin yatırımı olanlar ne kazanmış görmek ister misiniz?


İşte bu hareketli piyasa nedeniyle bazen yatırımcılar buraya nereden gelindiğini unutabiliyorlar. Bitcoin daha önce defalarca dipleri gördü defalarca zirveden düşüşler yaşadı. Fakat her düşüş sonrası bir önceki zirveye burun kıvıracak kadar yükseklere çıktı. Bugünlerde Bitcoin’in fiyatında yine bir düşüş olsa da budan sonra bir sene önceyi düşündüğümüzde dahi Bitcoin bir kaç kat daha fazla fiyata sahip. Ama şu an bulunduğumuz ve sadece bir sene öncenin bir kaç fiyatları ”çöküş, dip” gibi adlarla tanımlanıyor. Olsa gerçek bundan çok farklı.

Yakında Yaşanacak Büyük Sıçrama Öncesi Bitcoin Topluyorlar

Yakında kripto paralara yönelik düzenlemelerle birlikte resmi olarak bankalar finans kurumları ve diğer bir çok büyük yatırım fonu bu alana girecek. İşte o zaman bugün konuştuklarımız tamamen unutulacak. Çok daha olgun, düzenli ve büyük bir piyasadan bahsedeceğiz o zamanlar. Tabi bizim gördüğümüz bu geleceği bizlerden daha iyi gören akıllı para bu gelişmelerle fiyatlar kat be kat artmadan kripto para toplamaya devam ediyor. Bu nedenle de ellerindeki uzun süredir toplamaya başladıkları Bitcoin’leri kullanarak piyasayı düşünüyor ve borsa dışı (Over The Counter OTC) denen metodla her tarafa binlerce Bitcoin alımı için haber salıyorlar. Bu yönde tekliflerin geldiğini söyleyen bir çok kişi duymuşsunuzdur.

İşte bugün yaşadığımız bundan farklı bir durum değil. Peki neden Bitcoin yada diğer kripto paralar kaçınılmaz bir değer olacak. Altın neden bugün bir değere sahipse ondan. Çünkü tüm dünyadaki insanlar buna bir değer veriyor hepsi bu. Yoksa altının bugünkü değeri sadece sanayideki arz talep dengesinden kaynaklanmıyor. Tüm insanlar Altını ortak bir değer olarak kabul ediyor. Bitcoin de aynen altın gibi. Siz dünyanın neresine giderseniz gidip elinizdeki Bitcoin oradaki para birimi karşılığı olarak aynı değerde. Ve tabi altına göre bir çok avantajı da var.

Peki bu ruh sıkıcı ortamdan çıkmak için bundan 7 sene öncesine gidelim ve o zamanlar Bitcoin yatırımı yaptığınızı düşünelim. Acaba bu aldığınız Bitcoin’lerin 2017 sonunda Aralık ayında toplam değeri ne kadar olurdu. Tabloya bugünkü değeri almadık. Çünkü 2018’in henüz ortasındayız ve bugünkü suni olarak düşürülmüş pazar Bitcoin’in gerçek değerini yansıtmıyor. Ki hacimlere bakarsanız kimsenin de bu fiyatlardan Bitcoin satmaya niyeti olmadığını göreceksiniz.

İşte Size Mayıs 2010 tarihindeki Bitcoin Yatırımınızın Aralık 2017’de kazandıracağı rakam ve kim kadar zengin olacağınız.

bitcoin yatırımı Eğer 2010'da Bitcoin'e yatırım yapsaydınız ne kadar paranız olurdu?


AİRDROP KAMPANYASI

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.