1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Efsanevi Bitcoin indikatörünün yaratıcısı konuştu!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Efsanevi Bitcoin indikatörünün yaratıcısı konuştu!

Efsanevi Bitcoin indikatörünün yaratıcısı konuştu!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü Bitcoin indikatörünün yaratıcısı, yakın vadeli BTC hedefini açıkladı! Analiste göre Bitcoin, bu seviyeleri hedefliyor…

İşte Bitcoin indikatörüne göre yakın vadeli fiyat hedefleri…

Bollinger Bantlarının yaratıcısı efsanevi trader John Bollinger, günlük grafikteki Bollinger Bantlarına dayanarak Bitcoin’in bir sonraki fiyat hareketine ilişkin çarpıcı tahminlerde bulundu.

 Kripto topluluğunun tanınmış analistlerinden BigCheds’in bir tweetine yanıt vererek, yakın vadeli Bitcoin fiyat görünümü hakkında görüşünü paylaştı.

Popüler analist, Bitcoin’in yakın vadede 48 bin ila 50 bin dolar arasındaki fiyat bölgesini yeniden test edebileceğini öne sürdü.

bitcoin indikatör Efsanevi Bitcoin indikatörünün yaratıcısı konuştu!

Bollinger, Bitcoin’de dibin tamamlandığını ve BTC’nin daha yüksek seviyelere doğru hareket etmeye devam edeceğine işaret etti.

Analizine göre Bitcoin, mayıs ayının ikinci yarısında gördüğü Bollinger Bant aralığının alt sınırlarını yeniden test edebilir. Bu aralık, Bollinger tarafından yukarıda paylaşılan analizde 48 bin ila 50 bin dolarlık hedefi gösteriyor.

Bollinger ve BigCheds’in Bitcoin’in mevcut fiyat hareketini tartıştıkları tweet ise şöyleydi: 

https://twitter.com/bbands/status/1404824400923295746

Bu arada Bollinger’e yanıt veren BigCheds, Bitcoin’in henüz 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkamadığı ve 43 bin dolarlık fiyat alanını desteğe dönüştüremediği göz önüne alındığında, yükselişten bahsetmenin zor olduğunu belirtti. Buna karşılık John Bollinger ise şunları söyledi:

“Biz sadece olayları farklı görüyoruz, bunda yanlış bir şey yok. Piyasa bize ne yapacağımızı söyleyecek, gerisi sadece tahmin.”

Efsanevi Bitcoin indikatörünün yaratıcısı konuştu!

Bitcoin 39 bin ila 41 bin dolar arasında konsolidasyona devam ediyor. Son iki gündür Bitcoin, 39 bin dolar ile 41 bin dolarlık fiyat bölgesi arasında konsolide oluyor. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Bitcoin 40.200 dolardan işlem görüyor. Bu arada 200 günlük hareketli ortalama 42 bin ila 43 bin dolarlık direnç bölgesi arasında yer alıyor. 

Bitcoin hem 200 günlük MA’yı hem de 42-43 bin dolarlık direnç bölgesini desteğe çevirebilirse, Bollinger’in senaryosu haziran ayı bitmeden gerçekleşebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: