1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. ECB Token Nedir? Geleceği Var Mı?

ECB Token Nedir? Geleceği Var Mı?

ECB Token Nedir? Geleceği Var Mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Şu an itibariyle kripto-parayla ilgili ilgi çekici projelerle ilgili sıkıntı yok. Bu kavramlardan bazıları, insanların rahat etmesinden çok daha fazla soru çıkaracaktır. Örneğin, Avrupa Kripto Bankası girişimi oldukça ilgi çekicidir, ancak onun sembolü de pek çok istenmeyen ilgiyi çekecektir.

AVRUPA KRİPTO BANKASI AÇIKLANDI

Adından da anlaşılacağı gibi, bu proje tüm finansal piyasaların,kripto paraların kolaylığının önemli yönlerini birleştirmekle ilgilidir. Bu girişim, bir pan-Avrupa servet yönetimi ve özel bankacılık inisiyatifi oluşturmak isteyen bir grup finansal uzmanın vizyonudur. Daha spesifik olarak, bu platform başkalarının cryptocurrency ile para kazanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

TÜM İŞLER NASIL YÜRÜYOR?

Ekip, Avrupa Kripto Bankası’nın başarılı olması için birkaç kritik bileşen kurmak istiyor. Her şeyden önce, yeni bir güvenli ticaret ve borsa platformu geliştirecekler. Bunun da ötesinde, kullanıcıların “iç gelir hizmetleri” ile ilgilenmelerine yardımcı olmayı amaçlıyorlar. Kripto para birimleri, kullanıcıların kara para aklama veya vergi kaçakçılığı endişeleri hakkında endişelenmek zorunda kalmadan geleneksel varlıklara da dönüştürülebilir.

Şimdiye kadar bu,çoğu insanın gerçekten ihtiyacı olan bir girişim gibi gelmiyor. Sonuçta, bu bireysel kripto para birliği meraklıları tarafından biraz çaba ile elde edilebilir. Aynı zamanda, bazı kripto para karşılığı yatırımcıların fonlarını geleneksel varlıklara dönüştürmek için mücadele ettikleri konusunda hemfikir olmak zorunda. Bankaların Bitcoin ve altcoin faaliyetlerini daha da kırmasıyla, bu huzursuz durum yakın gelecekte başa çıkmak için daha can sıkıcı olacak.

Avrupa Kripto Bankası girişimi bu konuda büyük bir etki yaratmayı amaçlamaktadır. Hizmet, dünyanın herhangi bir yerindeki kripto para birimini, herhangi bir büyük sorun olmadan, geleneksel varlıklara dönüştürmesine izin veriyor. Bu projenin bir kripto özel banka olarak başarılı olup olmayacağı farklı bir konudur. Bu kesinlikle ilginç bir fikir, ancak bankacılık hizmetlerini göze göre sunmaktan çok daha fazlası var.

ECB TOKEN

Avrupa Kripto Bankası(European Crypto Bank) tokenı ECB’nin adlandırılması akıllıca bir karar olmayabilir. Avrupa Merkez Bankası bu konuda kesinlikle söz sahibi olacak. Token’ın kendisi, vergi hizmetleri, anonim kalanlar ve birleştirilmiş ödül programı için kullanılacaktır. Aslında bu iki amaç için Token S kullanılacaktır, Token I ise yatırım ve özel banka hizmetleri için kullanılacaktır. İkincisi de yıllık % 6 geri alım programına tabi olacaktır.

AVRUPA KRİPTO BANKASI İÇİN YOL HARITASI

Böyle bir iddialı proje yakında piyasaya çıkmayacak. Şu an itibariyle, şirket hala altyapısını ve vergi platformunu geliştiriyor. Finansal analiz özellikleri, bu ayın ilerleyen aylarında, Temmuz ayında piyasaya sürülmesi planlanan ticaret takasıyla birlikte sunulacak. Gerçek vergi platformu 2019 Mart ayına kadar mevcut olmayacaktır, İngiltere ve Avrupa bankacılık anlaşmaları 2020 ve 202 ortalarında imzalanacak.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.