1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. E-Ticaret devinden NFT kararı!

E-Ticaret devinden NFT kararı!

E-Ticaret devinden NFT kararı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük e-ticaret kuruluşlarından bir olan eBay NFT alım satımına izin verecek. Detaylar haberimizde.

E-Ticaret devinden NFT kararı

Amerika merkezli e-ticaret devi eBay NFT akımına dahil oluyor. NFT’ler artık eBay’de alınıp satılabilecek.

Reuters’in haberine göre e-ticaret devi, ticaret kartları, resimler veya video klipler gibi dijital koleksiyonlar için değişmeyen tokenlerin satışına izin verdi.

Mart ayında Beeple tarafından 69 milyon dolarlık bir dijital sanat eserinin satışı da dahil olmak üzere milyon dolarlık anlaşmalar sanat dünyasının yeni trendi oldu. NFT ticaret kartları, resimler veya video klipler gibi dijital koleksiyonlar için bir pazar da gelişti.

Bkz: NFT, NFT haberleri ve son dakika gelişmeleri

eBay NFT akımına kayıtsız kalmadı. İlk olarak daha güvenilir görünen koleksiyonerlerin NFT’lerini satmasına izin verilecek.

Kısa vadede, eBay standartlarını karşılayan satıcılara bir NFT envanteri sağlayacak. Şirket Reuters’e verdiği demeçte, kullanıcıların gelecekte NFT’leri daha geniş bir yelpazede satın almalarına ve satmalarına izin vereceğini belirtti.

eBay’in Kuzey Amerika pazarı kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Jordan Sweetnam, önümüzdeki aylarda NFT’leri ile ilgili yeni özellikler ekleneceğini ifade etti.

eBay daha önce de kripto paraları bir ödeme seçeneği olarak eklemek için çalışmalar yaptığını duyurmuştu.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.