fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dünya devi Google’dan son dakika Bitcoin kararı!

Dünya devi Google’dan son dakika Bitcoin kararı!

Dünya devi Google’dan son dakika Bitcoin kararı!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en değerli markaları arasında yer alan Google’dan muhteşem Bitcoin kararı geldi. Google da akıntıya karşı yüzmemek gerektiğinin farkına vardı.


Dünya devi Google’dan son dakika Bitcoin kararı!

Dünya devi Google, Bitcoin ve kripto para reklamlarına yasak getirerek Bitcoin ve kripto para kullanıcıları arasında ciddi hayal kırıklığına neden oldu. Google, Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki manipülasyon gerçekleşiyor iddiası ile Bitcoin ve kripto para reklamalar konusunda yasaklama getirdi.

Google bu yasaktan geri adım atma kararı aldı. Google artık Bitcoin ve kripto para temalı reklamlara izin verecek.

Artık internet çağında yaşıyoruz. Bilgiye ve veriye internet üzerinden ulaşıyoruz. İnternet dünyasının en büyük aktörü ise Google. İnternet siteleri ve haber siteleri mevcut trafiklerinin çoğunu Google üzerinden çekiyor. Google algoritmasına uyularak girilen haberleri Google, üst sıralara taşımakta ve doğal olarak üst sıradaki haberler daha çok okunuyor ve etkili oluyor.

Lütfen Bkz: Bu haberde bahsedeceğimiz iki alcoinden biri bugün %200 diğer %70 kazandırdı!

Google’ın Bitcoin reklamlarına yasak getirmesi birçok kesimin Bitcoin ve kripto para piyasaları ile tanışmasına engel oluyordu. Bu yasak artık kalktı! Bu gelişmenin üzerine Bitcoin ve kripto para kullanımının ve yaygınlaşmasının daha da artacağı bekleniyor.

Bugünden itibaren (3 Ağustos), kripto para şirketleri Bitcoin ve kripto para temalı Google reklamları verebilecek. Reklam konusunda Coinbase öncü davranan şirketlerden oldu. Google’da Bitcoin şeklinde taratınca ilk sırada Coinbase çıkıyor.

son dakika Bitcoin Dünya devi Google’dan son dakika Bitcoin kararı!Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.