1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Dubai’nin en büyük Kripto Fuarı 3000’den fazla ziyaretçi çekecek

Dubai’nin en büyük Kripto Fuarı 3000’den fazla ziyaretçi çekecek

Dubai’nin en büyük Kripto Fuarı 3000’den fazla ziyaretçi çekecek
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Orta Doğu ve Afrika’da Gelişen Kripto pazarı, 13-14 Ekim 2021’de Conrad Dubai’deki en büyük kripto para birimi etkinliğinde buluşmaya hazırlanıyor. Koinmedya.Com’un da medya sponsoru olduğu CED2021’e yoğun ilgi var.

Dubai’nin en büyük Kripto Fuarı 3000’den fazla ziyaretçi çekecek

Dubai’de yapılacağı duyurulan iki günlük konferans, bölgede bulunan kripto meraklıları, fenomenler ve kripto alanında önde gelen yöneticiler arasında büyük bir beklentiye neden oldu.

Dubai son günlerde finans sektörü için bir Merkez haline geldi. Bölge Blockchain ve Crypto endüstrisine doğru yapıcı bir şekilde ilerlerken 2021 Crypto Expo Dubai kripto alanına değer katıyor.

Crypto Expo Dubai 2021, 3000’den fazla katılımcı, 40’tan fazla konuşmacı ve influencer ile 30’dan fazla kripto şirketinin katılımıyla kripto para endüstrisindeki en büyük toplantılardan biri olma yolunda ilerliyor.

dubai ced2021


Crypto Expo Dubai’ye katılan öne çıkan şirketler arasında, Binance, B2broker, Currency.com, Ducatus, Regal RA DMCSS, Smartkey, Wallex Bank, Zebpay öne çıkıyor. Katılımcılar bu şirket temsilcileriyle yüz yüze tanışma ve kripto alanına sunacakları yenilikleri öğrenme şansını yakalayacaklar.

Conrad Dubai’de, Binance’den Bryan Benson, Bitstamp’tan Julian Sawyer, Aave’den Ajit Tripathi, Bybit’ten Igneus Terrenus,Wallex Bank’tan Simone Mazzuca gibi sektörün üst düzey yöneticilerinden oluşan zengin içerikli konferanslar yapılacak.

Dubai’deki etkinlikte, merkezsiz finans (DeFi) teknolojisi, kripto paranın geleceği, NFT trendi gibi konularda konuşmalar olacak.

Etkinlik konuşmacıları ve sponsorlarından haberdar olmak için  cryptoexpodubai.com adresini ziyaret edebilirsiniz.