1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. DOGE devleri geride bıraktı!

DOGE devleri geride bıraktı!

DOGE devleri geride bıraktı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasalarda DOGE rüzgarı esiyor. Dogecoin dev şirketleri geride bıraktı. Detaylar haberimizde.

DOGE dev devleri geride bıraktı

Bu hafta kripto piyasalarda Dogecoin rüzgarı esti. Dünyanın en ciddi şakası olmaya doğru hızlı adımlarla giden DOGE, Elon Musk ve Mark Cuban liderliğinde yükselişini sürdürüyor.

Musk’ın sihirli elleri değdiği her şeyin değerini katladığı gibi Dogecoin’in değerini de artırdı. Musk’ın Tesla’sının ve SpaceX’inin yarattığı etkileri göz önünde bulunduran yatırımcılar onun ağzından çıkacak her şeyi merakla bekliyor.

Bkz: Dogecoin, Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

DOGE bu hafta zirvede rekor üstüne rekor kırarken piyasa değeri XRP’yi geride bıraktı. Dogecoin artık kripto piyasasının dört numarası ve BNB’nin tahtına gözünü daha açık bir şekilde dikmiş durumda.

Kripto paranın yükselişi onun piyasa değerini Coinmarketcap verilerine göre 83 milyar doların biraz üzerine çıkardı. DOGE yıl başında 0,0048 dolardan alıcı buluyordu. Yazım anında 0,64 dolardan işlem görüyor. Bu artış yıl başından beri yaklaşık %14.500’lük efsanevi bir değer kazancını işaret ediyor.

DOGE DOGE devleri geride bıraktı!
Coinmarketcap

 

Dogecoin bu piyasa değeri ile dev şirketleri de geride bırakıyor. Kripto piyasasının 4 numarası olan kripto para artık dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Twitter ve ve Ford’dan daha değerli.

Doge için yeni direnç noktaları 0,70 dolar ve 1 dolar. Doge buraları da geçerse BNB’yi geride bırakabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.