1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yeni işe alımlarla dikkat çeken Ripple, ABD dışında büyüyecek

Yeni işe alımlarla dikkat çeken Ripple, ABD dışında büyüyecek

Yeni işe alımlarla dikkat çeken Ripple, ABD dışında büyüyecek
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler altcoin Ripple (XRP), tüm kripto para piyasasının “ayı dönemi” yaşadığı şu günlerde işe alım hamleleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Ayrıntılar haberimizde…

Ripple (XRP) ABD dışında büyümeyi planlıyor

Ripple, olumsuz piyasa koşullarına rağmen bir dizi yeni iş fırsatıyla işe alım çılgınlığını sürdürmeyi başardı. San Francisco merkezli blockchain firması Ripple, full-stack yazılım mühendisi için bir iş ilanı yayınladı.

Ripple’ın yeni işe alacağı personeller, şirketin web sitelerini yöneten şirketin tasarım ve pazarlama ekibinin bir parçası olacak. Bu kişiler, teknoloji kararlarına rehberlik etmekten ve farklı stratejiler uygulamaktan sorumlu olacaklar. İş ilanı, adayların web geliştirme konusunda derin bilgiye sahip olması gerektiğini söylüyor. Bunun da ötesinde, şirket içi ön uç geliştiricilere öncülük edebilecek “güçlü bir lider ve iletişimci” olmaları gerekiyor.

ripple

Kripto para çevrelerinden gelen bilgilere göre Ripple’ın işe alım çılgınlığı devam ediyor. Bildirildiği üzere, Ripple (XRP), ciddi bir ayı piyasasında bile işe almaya devam edebileceğini söyledi ve bu da onu işgücünü kesmek zorunda kalan diğer birçok kripto para şirketinden farklı kılıyor.

Coinbase, OpenSea, BlockFi ve diğer büyük endüstri isimleri bu ayın başlarında zorlandı, şirket zaten bir dijital tasarımcı da dahil olmak üzere bir dizi iş ilanı yayınladı. Şirketin San Francisco, New York, Singapur, Toronto ve diğer büyük şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. Bu yılın başlarında, Ripple, Kanada’da yeni açılan ofisi için 50 kadar mühendisi işe alacağını söyledi. Ağustos ayında Ripple, Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak kabul edildi. Bununla birlikte, şirket, kendi sahasındaki yasal savaşlar nedeniyle işini ABD dışına genişletmeye odaklanmıştır. SEC’in Ripple aleyhine açtığı dava devam ederken, son gelişmeler Ripple’ın lehine gibi görünüyordu.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: