Dev kripto borsası Binance yeni bir girişim başlattı

Binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En önde gelen kripto para borslarından olan Binance, büyük bir girişmde bulunarak BNB zincirinde yeni bir Oracle hizmeti başlatacağını duyurdu. Ayrıntılar haberimizde…

Popüler kripto bırsası Binance’den dev atılım

Hacimce dünyanın en büyük kripto para değişim platformu olan Binance, BNB blok zincirinde yeni bir oracle hizmeti başlatıyor. Yeni bir şirket blog gönderisinde Binance, BNB Zinciri ekosistemini ve daha geniş dijital varlık alanını artırmak için Oracle hizmetlerini başlatacağını söylüyor.

Oracle’lar, işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirebilmeleri için harici kaynaklardan fiyat güncellemeleri gibi gerçek zamanlı verileri almak için bir kanala sahip akıllı sözleşmeler sağlar. Yapılan açıklamada şu ifadeler yeraldı:

 Bir kahin, blok zinciri ile gerçek dünya arasında bir köprüdür. Bu hizmetler, akıllı sözleşmelerin gerçek dünya verilerine erişmesine ve zincir dışı girdilere dayalı olarak yürütülmesine yardımcı olabilir…Binance, blok zinciri kahinleri alanında muazzam bir fırsat görüyor ve bu sektöre katkıda bulunmanın BNB Zinciri ekosisteminin ve daha büyük dijital varlık alanının kullanıcıların yararına gelişmesine izin vereceğine inanıyor.

 binance

Belirli bir kripto para biriminden bahsedilmese de Binance, Oracle’ın “en popüler dijital varlıklar için endeks fiyatlarını destekleyeceğini” söylüyor. Kripto borsasına göre Binance Oracle son derece güvenli ve her zaman kullanıma hazır olacak. Binance, Oracle’ın beslenen verilerin gerçekliğini sürekli olarak doğrulamak için tescilli bir eşik imza şeması (TSS) kullanacağını söylüyor. Açıklama şöyle devam ediyor:

En güvenilir ve doğru verilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış Binance Oracle, Ekim 2022’den itibaren bu BNB Zinciri altyapı hizmetleri sektörüne güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik getirecek. Akıllı sözleşmelerin doğrulanmış veri kaynaklarına bağlanmasını sağlayacak ve veriler sürekli olarak doğru, güvenilir ve günceldir.

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dev kripto borsası Binance yeni bir girişim başlattı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.