Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.354,88 USDT
eth
ETH
-0.62%
Ethereum
3.496,52 USDT
bch
BCH
0.44%
Bitcoin Cash
384,64 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.2%
Litecoin
74,02 USDT
bnb
BNB
-0.02%
Binance Coin
586,00 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
135,00 USDT
avax
AVAX
-9.04%
Avalanche
25,00 USDT
ada
ADA
-0.29%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.61%
Poladot
5,65 USDT
doge
DOGE
-0.19%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dev firmanın Bitcoim anketinden çarpıcı sonuç!

Bitcoin anket
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dev muhasebe firması Deloitte tarafından yapılan yeni bir ankete göre ABD’deki firmaların Bitcoin ve kripto paraları benimseme oranı şaşırtan rakamlara ulaşacak. Detaylar haberimizde.

Dev firmanın Bitcoim anketinden çarpıcı sonuç!

Kripto para piyasası haftanın son gününe düşüşle girdi. Özellikle altcoinler büyük kan kaybetti. Piyasada süren güven bunalımı çok yüksek seviyelerde. Lider kripto para birimi Bitcoin, 28,000 dolarlık destek seviyesini de tutamadı.

Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 27,464 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa değeri 523 milyar dolara geriledi. Ethereum tarafında ise düzeltme daha derin. Altcoin, son 24 saatte %13 değer kaybetti ve 1500 doların altına geriledi. Ethereum’un piyasa değeri 176 milyar dolara kadar düştü.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Dev firmanın Bitcoim anketinden çarpıcı sonuç!

 

Piyasa değerine göre en değerli ilk 10 kripto para arasında en büyük düşüş %16 ile Cardano’da.  ADA’yı %14’le Solana ve Dogecoin izliyor.

Piyasa beklentilerin altında işlem görürken dev muhasebe firması Deloitte tarafından yapılan yeni bir ankete göre ABD’deki firmaların Bitcoin ve kripto paraları benimseme oranlarını şaşırtan oranlara yükselecek.

Deloitte, ABD genelinde çeşitli sektörlerden perakende kuruluşlarında 2.000 üst düzey yöneticiyle dijital varlıklarla ilgili konular hakkında anket yaptı. nkete katılan yöneticilerin %85’inden fazlası, işletmelerinin kripto ödemelerini etkinleştirmeye “yüksek veya çok yüksek öncelik verdiğini” söylüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ankete katılanların yaklaşık dörtte üçü, kuruluşlarının önümüzdeki iki yıl içinde kripto para kabul etmeyi planladığını belirtiyor. Ankete katılan büyük perakendecilerin %50’den fazlası (500 milyon dolar ve üzeri gelire sahip) kripto para ödemelerini etkinleştirme hizmetine şimdiden 1 milyon dolardan fazla yatırım yaptıklarını da söyledi.

bitcoin

Görüldüğü üzere Bitcoin ve kripto paraların piyasa değerlerinden bağımsız olarak bir ödeme aracı olarak kullanılma isteği yaygınlaşıyor. Bu kripto paraların geleneksel ödeme yöntemlerine karşı her geçen gün elinin güçleneceği anlamına geliyor.

Deloitte ise yaptığı açıklamada ABD genelinde kuruluşların Bitcoin ve kripto paraları benimseme isteğine dikkat çekti ve kuruluşların müşterilerin isteklerini dikkate aldığını belirtti.

Canlı Bitcoin fiyatı

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.