1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dev borsadan flaş Shiba Inu (SHIB) kararı!

Dev borsadan flaş Shiba Inu (SHIB) kararı!

Dev borsadan flaş Shiba Inu (SHIB) kararı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dev Japon kripto para borsası OkCoinJapan’dan memecoin Shiba Inu’yu listeleme kararı. Haberin detaylarına ve Shiba Inu teknik verilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dev borsadan flaş Shiba Inu (SHIB) kararı!

Geçtiğimiz yıl nisan ayında Elon Musk’ın rüzgarını arkasına alarak büyük bir ralliye başlayan ve kripto para piyasasının en değerli varlıkları arasına giren Dogecoin, meme coinleri kripto para piyasasının dikkatine sundu. Shiba Inu (SHIB) bu furyadan sonra patlama yaptı ve Doge’nin hemen ardında listelendi.

Memecoin 2022 yılında bekleneni veremedi ve kripto para piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında ilk 10’daki yerini kaybetti ve 14’üncü sıraya geriledi. SHIB token, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0.000009207 dolarlık bir fiyat etiketine ve 5 milyar doların biraz üzerinde bir değere sahip. SHIB, geçtiğimiz yıl 28 Ekim’de 0.00008845 dolarlık fiyatı ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Token o günde bu yana değerinin %90’ını kaybetmiş durumda.

Shiba Inu fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Shiba Inu

 

Ancak bu değer kaybı Shiba’ya olan ilgiyi azaltmadı ve Japonya’nın önde gelen kripto para borsalarından biri olan OkCoinJapan Shiba Inu’yu listeleme kararı aldı. Japon yatırımcılar aylardır dev borsanın Shiba’yı listelemesi için sosyal medyada büyük bir baskı kurmuştu. Shiba yatırımcılarının sosyal medyada oldukça güçlü olduğunu ve “Shiba Army” olarak adlandırıldıklarını hatırlatalım.

İlgili: Shiba Inu (SHIB) token fiyat tahmini!

OkCoinJapan, SHIB’i listelemesi için oluşan talebe yanıt vererek Dogecoin rakibini mevcut ticaret seçenekleri arasına eklemeyi düşündüğünün sinyalini verdi. 2023 yılında Shiba’nın borsa tarafından listelenmesi bekleniyor. Net tarih ise henüz açıklanmadı. OkCoinJapan şu anda Ethereum (ETH), XRP, Tron (TRX), Litecoin (LTC) ve Enjin’in de aralarında bulunduğu 16 altcoini listeliyor.

OkCoin, 2020’de Japonya’da faaliyet göstermek için bir lisans aldı ve böyle bir başarıya ulaşan ilk uluslararası borsa oldu.

 

Kaynak

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: