1. Home
 2. İnceleme
 3. ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?

ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?

ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yarım yüzyıldan fazla bir süredir dünya çapında yaygın olan klasik ekonomik model, yavaş yavaş bir çeşit uber ekonomisine doğru kaymaktadır. Bu trend, geleneksel şirketlerin mevcut ekonomik yapılarının yararsızlığını görmeye başladığı ve bugünün rekabetçi piyasasında hayatta kalabilmek için yeni alışkanlıkları benimsemeye başlamasıyla daha da artmakta ve büyümektedir.


ConnectJob Nedir?

ConnectJob, servis sağlayıcıları (yani işverenler) ile yeni müşterileri güvenli ve akıcı bir şekilde birleştiren evrensel bir platformdur. Platform ayrıca, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun çok sayıda finansal hizmetin hepsini bir uygulamada sunuyor.

Büyüyen serbest ticaret ekonomisi ile uyumlu olarak, ConnectJob, müşterilerin aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok sektörden yararlanmalarını sağlar:

 • Antrenörlük
 • Bahçıvanlık
 • Bebek bakıcılığı
 • Temizlik
 • Boyacılık
 • Taşıma hizmetleri

Tüm bu servislere, coğrafi konumdan yararlanan tek bir uygulama ile erişilebilir. ConnectJob, yüksek düzeyde şeffaflık ve işlevsellik sağlamak için kamu blok zinciri teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir hizmettir.

 • Kullanıcıların, dijital varlıklarını herhangi bir finansal aracı veya üçüncü taraf kurumunu içermeden doğrudan yerel CJT tokenı üzerinden ödeme yapmalarını sağlar.
 • Sistem, şu anda Ethereum blockchain’de mevcut olan diğer merkezi olmayan uygulamalarla entegre edilebilir.
 • Arayüzü, acemi ve uzman kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilir.

ConnectJob Temel Özellikleri

İlk ve en önemlisi, ConnectJob mobil uygulaması, yasal geçmişleri doğrulanabilen son derece güvenilir işverenler ile işbirliği yapar. Öte yandan, şirket ayrıca, görev almak isteyen adayların görevlerini yerine getirmeleri için onaylanmış ve kalifiye olduklarından emin olur. Bunun için gerekli belgeleri sunmalarını ister.

ConnectJob ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?

Proje, tüm hizmetlerini tek bir uygulamada coğrafi konumlama teknolojisinin kullanımıyla listeler. Böylelikle iş arayanların ilgili iş portföylerine son derece güvenli bir şekilde erişmelerini kolaylaştıran hızlı ve evrensel bir platformdur.

 

https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/05/Buisness-model-used-by-the-company.png
Projenin iş modeli

Projenin diğer önemli yönleri şunlardır:

 • Güvenlik: Platform, her bir işlemin blockchain teknolojisinin gücü ile işlendiği güvenli bir ortam sunar.
 • Doğrulanabilir: Proje, sertifikalı iş arayanları ve diğer güvenilir platformlardan başvuranları kapsayan verimli bir iş kabul süreci kullanır.
 • Kullanıma hazır: Günlük kullanım için projenin uygulaması tamamen piyasaya sunulmuş ve hazır hale getirilmiştir.
  Güçlü topluluk desteği: Bu hizmet, tüm dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kullanıcı ve geliştirici topluluğu tarafından desteklenmektedir.

ConnectJob Nasıl Çalışıyor?

Basitçe söylemek gerekirse, ConnectJob, belirli bir hizmet için ilgili ülkenin piyasasına dayalı belirli bir fiyatlandırma planı belirleyerek başlar. Daha sonra, bir hizmet / görev yerine getirildikten sonra, her iki uçtan (yani, işveren ve çalışan) bir onay süreci başlatılır.

ConnectJob ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?
ConnectJob uygulamasının nasıl çalıştığını gösteren basitleştirilmiş bir temsili

Her iki taraf da görevin tamamlandığını teyit ettikten sonra, ödeme CJT tokenları ile uygulama üzerinden gönderilir. ConnectJob tarafından toplanan işlem ücretleri, uygulamanın lansman aşaması için % 20 olarak ayarlandı. Ancak, platformun tamamen merkezden dağıtıldığı zaman % 10’a düşecek şekilde kademeli olarak ayarlanabileceği unutulmamalıdır.

ConnectJob ConnectJob Nedir? İşveren ile İşci Arasındaki Köprüyü Kurabilir Mi?
Ödemelerin ekosistemde çalışma şekli

ConnectJob’un Arkasındaki Şirket

Yoni Assouline, projenin kurucu ortağı ve CEO’sudur. Şirket resmi tanıtım belgesine göre, görevi şunları içeriyor:

 • Pazarlama geliştirme
 • Yatırımcı ilişkilerini sürdürmek
 • Uluslararası hizmet sunumlarını organize etmek

Yoni, yıllar boyunca ekip yönetimi ve stratejisi gibi alanlarda niş becerilerini toplayan deneyimli bir girişimcidir.

Jonathan Gueron, projenin kurucu ortağı ve CTO’sudur. Jonathan, bu projeyle ilgili tüm teknoloji geliştirmelerinden sorumludur ve Advize’i kurmuştur. Geniş bir yelpazede son teknoloji web geliştirme becerilerini bir araya getirerek, şu anda 20 geliştiriciden oluşan bir ekibi yönetmektedir.

TOKEN PERFORMANS DETAYLARI

Daha önce de belirtildiği gibi, ConnectJob platformundaki tüm işlemler CJT Token adında bir para birimi ile karşılanmaktadır. Hâlihazırda şu anda 112.839.768 CJT dolaşımda bulunuyor ve toplam 166.298.147 CJT tokenı vardır.

Ayrıca, 18 Mayıs itibariyle kripto para birimin toplam 8,755,531 ABD doları piyasa kapasitesine sahip olduğunu da belirtmek gerekir.https://koinmedya.com/wp-content/uploads/2018/05/chart-6-1.png

8 Mayıs tarihinde 0,08 dolarlık bir fiyatla piyasaya sunulan para, son on gün boyunca değer olarak nispeten sabit kaldı.

Ancak, CJT tokenlerinin yeni olması nedeniyle, bu para biriminin gerçek potansiyelini değerlendirmek zordur.

SON DÜŞÜNCELER

Connecjob, Ethereum’un ERC20 token standardının gücünü artıran ve iş arayanlar ve işverenler arasında merkezi olmayan bir hizmet modülü olan benzersiz bir platformdur.

Eğer bu platforma yatırım yapmak istiyorsanız, CJT ticaret çiftleri şuan Yobit(ki bu borsayı asla tasvip etmiyorum), Bancor Network ve IDEX’te listelenmiştir.