Coinbase’den piyasayı ilgilendirecek kritik adımlar!

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase’den piyasayı yakından ilgilendiren kritik açılımlar geliyor. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Coinbase’den piyasayı ilgilendirecek kritik adımlar!

Kripto para piyasasında ardı ardına yaşanan şoklar 2022 yılının ana konusu oldu. Son olarak dünyanın önemli merkezi kripto borsalarından biri olan FTX’in çöküşü kripto para borsalarını. Yeniden tartışmaya açtı. Likidite kanıtları sunmaya başlayan borsalar buna rağmen hala şüpheci yaklaşımla takip ediliyor.

Binance gibi hacim olarak en büyük kripto para borsasına ABD’de bir soruşturma açıldığı iddiası borsadan günler içerisinde milyarlarca doların çıkmasına neden oldu. Binance CEO’su CZ, çıkışların sorun teşkil etmeyeceğini söylese de merkezi borsaların bir güven sorunu yaşadığı aşikâr.

Coinbase nft

 

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınıp satılır?

Bu tartışmaların arasında Coinbase’den piyasayı yakından ilgilendiren kritik açılımlar gelemeye devam ediyor.

Coinbase, kripto varlıklarının ve Web3 protokollerinin benimsenmesini hızlandırmaya odaklandığını açıkladı. Borsa ilk olarak Kripto dolandırıcıların son zamanlarda kullanıcı cüzdanlarına token atarak onları güvenliklerini tehlikeye atacak web sitelerine çekmeye çalıştığını ve bu nedenle tescilli kripto cüzdanının güvenliğini yükseltmeye odaklanacağını belirtti.

“Kısa bir süre önce Coinbase Wallet için DApp [merkezi olmayan uygulama] blok listesi ve spam token yönetim araçlarını duyurduk… Coinbase Wallet kötü niyetli olduğu bilinen varlıkları ana ekranınızdan gizler ve size cüzdanınızda görünen şüpheli tokenları bildirme olanağı verir.”

Coinbase ayrıca kripto kabulünü hızlandırmanın bir yolu olarak NFT’lere odaklanacağını söyledi.  Coinbase, kullanıcıların geliştirme araçlarının yanı sıra NFT pazarlarına erişimini artırmayı planlıyor.

“Coinbase’deki stratejimiz, tüm Web3 araçlarıyla ilgilenmek. Böylece içerik oluşturucular en iyi yaptıkları şeye odaklanabilir Topluluk oluşturarak uygulama içi tarayıcıdan her büyük NFT pazarına erişebilir [ve] teklifleri doğrudan görüntüleyebilirsiniz.”

Coinbase, geliştiricilerin Web3 altyapısını oluşturmasına yardımcı olmak için bulut tabanlı hizmetlerini de kullandığını ifade etti.

Son olarak kripto borsası, merkezi olmayan finans (DeFi), kripto staking, NFT’ler ile giderek daha fazla ilgilenmeye başladığını söyleyerek kurumsal benimsemeye odaklandığını açıkladı.

İlgili: DeFi nedir?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Coinbase’den piyasayı ilgilendirecek kritik adımlar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.