1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase Pro yeni bir kripto parayı listeliyor!

Coinbase Pro yeni bir kripto parayı listeliyor!

Coinbase Pro yeni bir kripto parayı listeliyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En popüler kripto para borsalarından olan Coinbase’e bağlı kripto para borsası Coinbase Pro, yeni bir kripto parayı listeleyeceğini duyurdu. Ayrıntılar haberimizin içeriğinde.


Coinbase Pro yeni bir kripto parayı listeliyor!

Coinbase’in desteklediği kripto paralar uçuşa geçiyor ve fiyatlarında ciddi değer artışları gözleniyor. Coinbase yakın zamanda şu kripto paraları listelemişti.

Tether (USDT), Ampleforth Governance Token (FORTH), 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Token (OGN), Ankr (ANKR), Curve DAO Token (CRV), Storj (STORJ), Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC) SKALE (SKL), The Graph (GRT), Aave, (AAVE), Bancor (BNT), Synthetix (SNX), Filecoin (FIL), ve Uniswap (UNI).

Yukarıdaki kripto paralar Coinbase’de listelendikten sonra fiyatlarında çok ciddi değer artışları yaşandı.

Tether istikrarlı bir kripto para olduğu için fiyatlarında doğal olarak değer artışı yaşanamadı. Ancak Tether’in Coinbase’de listelenmesi şaşkınlıkla karşılandı.

Coinbase Pro, son olarak Internet Computer (ICP)’yi destekleme kararı aldı. Aşağıda Coinbase Pro’dan yapılan duyuruyu görüyoruz.

“Internet Computer (ICP) yönetim tokenları genel kullanıma hazır hale gelecek. Hazır hale geldiğinde ICP’leri Coinbase Pro hesaplarına aktarabilirsiniz. Tarihler belli olunca gerekli duyurular twitter üzerinden yapılacaktır.”

 

Lütfen Bkz: Dev kripto para borsası önemli bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor

DFINITY kuruluşu tarafından geliştirilen Internet Computer (ICP) ilgili plarformun hizmet (utility) token’ı görevini görüyor.

Internet Computer’ın IOU isimli kripto parası ise yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te oldukça geri sıralarda listeleniyor. IOU yazının kaleme alındığı saatte 216-230 dolar bandında işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte IOU fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

coinbase pro yeni bir kripto para Coinbase Pro yeni bir kripto parayı listeliyor!Kaynak