1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Coinbase hangi kripto paraları listeleyecek? CEO açıkladı!

Coinbase hangi kripto paraları listeleyecek? CEO açıkladı!

Coinbase hangi kripto paraları listeleyecek? CEO açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından bir olan Coinbase CEO’su hangi kripto paraları listeleyeceklerini nedenleri ile birlikte açıkladı. Detaylar haberimizde.

Coinbase hangi kripto paraları listeleyecek? CEO açıkladı!

Dünyanın n büyük kripto para borsalarından bir olan aynı zamanda Nasdaq’ta lisetelenen Coinbase’nin CEO’su Brian Armstrong, Coinbase’in listelemeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitterüzerinden yaptığı açıklamada, borsanın amacının mümkün olduğunca çok sayıda kripto para birimi listelemek olduğunu söyledi. Açıklamanın devamında Amstrong, listelenecek kripto paralar için Coinbase tarafından belirlenen standartların karşılamalarının öncelikleri olduğunu belirtti.

Bkz: Bitcoin haberileri ve son dakika gelişmeleri

Armstrong, listeleme standartlarının yanı sıra, zaman içerisinde müşterilerin de kullanabileceği, varlıklar hakkında derecelendirme ve inceleme yapmalarına olanak tanıyan yeni bir araçtan da bahsetti. Aracın amacı, topluluğun yatırımları hakkında daha iyi bir karar vermesine yardımcı olmak. Listeye daha fazla varlık ekledikçe varlıkların kalitesi hakkında ortaya çıkacak sorunları ve soru işaretlerini gidermek geriyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler borsalardan biri olarak, varlıkların Coinbase’de listelenmesi piyasa için büyük bir gelişme olarak görülüyor ve Coinbase listelemeleri topluluk tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Geçtiğimiz yıl, müşteriler Coinbase’in yeteri miktarda varlığı listelemediğini düşünerek şikayette bulunuyorlardı. Coinbase son 12 ay da listesine yeni kripto paralar ekledi ve şu anda 60’tan fazla kripto para listeliyor.

Kirpto paraların fiyatın Coinbase listelemesinden sonra dikkat çeken bir şekilde yükselişe geçiyor. Bunların arasında en önemlisi Cardano’nun ADA’sı. ADA listelenmenin ardından %22 değer kazanmıştı.

Kaynak