1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Borsa
  4. Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase yeni altcoin listelemeleri için düğmeye bastı.

CoCoinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Coinbase yöneticilerinden Surojit Chatterjee, yayımladığı son blockpost ile Coinbase’in yeni altcoin listeleme prosedürü netlik kazandı.

Buna göre, coin platform yöneticileri, öncelikle Coinbase bünyesinde bir hesap açarak başvuruda bulunacaklar. Daha sonra, Coinbase’in Dijital Varlık Listeleme Grubu (DALG) başvuruyu kendi standartları açısından değerlendirecek ve platformun kanuni ve güvenlik prosedürlerini tamamladığından emin olacak.

Daha sonraki aşamada ise dijital varlık platformunun Coinbase stardartlarında kalmaya devam ettiği sürekli gözlenir. Bu sdandartlardan ödün verdiği gözlenen coinlerin ise delist edilmesi söz konusu olur.

Coinbase’in dikkat ettiği iki önemi husus ta, özellikle varlığın para toplama aşamasındaki şeffaflığı ve kullanım amacı dışında ve öncesinde dağıtılıp dağıtılmadığıdır.

 

Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Biz şirket politikası olarak, listeleme aşamasında hiç bir ücret almıyoruz. Varlık platformlarından listelemeden dolayı herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Diğer pek çok borsadan farklı olarak, platformlardan ücret almadığımız gibi, onlara Coinbase’in farklı uygulamalarını kullanma zorunluluğu da getirmiyoruz. Bu konuda bazı spekülasyonlar var ama bunlar doğru değil.

Bizim politikamız, güvenli ve uyumlu varlığı listelemek şeklindedir. Burada kaybeden ya da kazananları seçecek değiliz. Biz tüketicileri korumakla yükümlüyüz. Dolayısıyla, tüketici haklarını korumak amacıyla varlık listeleme konusunda ciddi ve katı kurallarımız var.

Şu anda Coinbase 212 dijital varlığı listelemiş ve 166 varlık için de işlem açmış durumdadır. Bilindiği gibi özellikle, boğa piyasasında, Coinbase’in listeleme haberi kripto varlıklar için büyük bir teşvik olmuş ve fiyatlarında ciddi yükselmeler görünmüştü.

İlgili: Coinbase CEO’su yeni kripto düzenlemeler hakkında konuştu

Etiketler: