okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
70.111,12 USDT
eth
ETH
-0.19%
Ethereum
3.782,62 USDT
bch
BCH
-0.3%
Bitcoin Cash
513,43 USDT
xrp
XRP
-0.47%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
87,87 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
618,64 USDT
sol
SOL
0.26%
Solana
178,62 USDT
avax
AVAX
0.06%
Avalanche
41,23 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.59%
Poladot
7,66 USDT
doge
DOGE
1.36%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase yeni altcoin listelemeleri için düğmeye bastı.

CoCoinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Coinbase yöneticilerinden Surojit Chatterjee, yayımladığı son blockpost ile Coinbase’in yeni altcoin listeleme prosedürü netlik kazandı.

Buna göre, coin platform yöneticileri, öncelikle Coinbase bünyesinde bir hesap açarak başvuruda bulunacaklar. Daha sonra, Coinbase’in Dijital Varlık Listeleme Grubu (DALG) başvuruyu kendi standartları açısından değerlendirecek ve platformun kanuni ve güvenlik prosedürlerini tamamladığından emin olacak.

Daha sonraki aşamada ise dijital varlık platformunun Coinbase stardartlarında kalmaya devam ettiği sürekli gözlenir. Bu sdandartlardan ödün verdiği gözlenen coinlerin ise delist edilmesi söz konusu olur.

Coinbase’in dikkat ettiği iki önemi husus ta, özellikle varlığın para toplama aşamasındaki şeffaflığı ve kullanım amacı dışında ve öncesinde dağıtılıp dağıtılmadığıdır.

 

Coinbase altcoin listeleme prosedürüne netlik kazandırdı

Biz şirket politikası olarak, listeleme aşamasında hiç bir ücret almıyoruz. Varlık platformlarından listelemeden dolayı herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Diğer pek çok borsadan farklı olarak, platformlardan ücret almadığımız gibi, onlara Coinbase’in farklı uygulamalarını kullanma zorunluluğu da getirmiyoruz. Bu konuda bazı spekülasyonlar var ama bunlar doğru değil.

Bizim politikamız, güvenli ve uyumlu varlığı listelemek şeklindedir. Burada kaybeden ya da kazananları seçecek değiliz. Biz tüketicileri korumakla yükümlüyüz. Dolayısıyla, tüketici haklarını korumak amacıyla varlık listeleme konusunda ciddi ve katı kurallarımız var.

Şu anda Coinbase 212 dijital varlığı listelemiş ve 166 varlık için de işlem açmış durumdadır. Bilindiği gibi özellikle, boğa piyasasında, Coinbase’in listeleme haberi kripto varlıklar için büyük bir teşvik olmuş ve fiyatlarında ciddi yükselmeler görünmüştü.

İlgili: Coinbase CEO’su yeni kripto düzenlemeler hakkında konuştu

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.