Loading...
btc
BTC
0.08%
Bitcoin
65.026,10 USDT
eth
ETH
-1.1%
Ethereum
3.521,23 USDT
bch
BCH
0.8%
Bitcoin Cash
392,07 USDT
xrp
XRP
-0.52%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.65%
Litecoin
74,99 USDT
bnb
BNB
-1.19%
Binance Coin
592,19 USDT
sol
SOL
-1.38%
Solana
133,75 USDT
avax
AVAX
2.7%
Avalanche
27,67 USDT
ada
ADA
0.7%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.53%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.52%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.29%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano’dan Vasil güncellemesi için flaş karar!

cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano cephesinde merakla beklenen Vasil Hard Forku’nda flaş bir gelişme yaşandı. Güncellemeye ilişkin detaylar ve Cardano teknik verileri yazımızda.

Cardano’dan Vasil güncellemesi için flaş karar!

Cardano geliştirici topluluğu Input Output Global (IOG) tarafından yayınlanan yeni bir blog yazısında Cardano kullanıcıları arasında merakla beklenen Vasil Hard Forku’na ilişkin yeni gelişmeler ele alındı.

Vasil yükseltmesiyle ilgili tüm çalışmaların değerlendirmesi dün yapıldı ve toplam yedi hata keşfedildi. Hatalar çok güncelleme içerisinde çok önemli yer almasa da Cardano ekibi herhangi bir risk almak istemiyor.

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Cardano tarafı yaptığı açıklamada küçük hatalara rağmen sürecin olumlu ilerlediğini ve test aşaması için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti. Ayrıca IOG, keşfedilen yedi küçük hatanın yanı sıra, her şeyin beklendiği gibi çalıştığından emin olmak için önümüzdeki günlerde Vasil ile ilgili birkaç öğeyi incelemeleri gerektiğini de kaydetti.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Her şey yolunda giderse ve borsalar gerekli entegrasyonu tamamlarsa sonra IOG, Vasil ana ağ dağıtımının Temmuz 2022’nin sonuna kadar yayına gireceğini belirtti.

“Bugün, IOG ve Cardano Vakfı, yeni bir hedef tarih üzerinde anlaştılar. Tamamlandığında, borsaların ve SPO’ların gerekli entegrasyon ve test çalışmalarını gerçekleştirmeleri için dört hafta süre tanıyacağız” 

IOG, proje üzerinde 27 farklı projeden 35 geliştirici tarafından üzerinde çalışıyor. Vasil uygulaması üzerindeki çalışmalar, Blockfrost dahil olmak üzere önde gelen araç/API sağlayıcılarının yanı sıra 16 hisse havuzu operatörü (SPO) tarafından da destekleniyor.

Cardano (ADA) güncelleme çalışmalarının ortasında yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 0,5033 dolardan işlem görüyor. ADA, son 24 saatte %5 değer kazandı ve düşüş eğilimini şimdilik durdurdu. Cardano, 17 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu değer ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 7’nci sırada.

Günlük Cardano (ADA) fiyat hareketleri

Cardano’dan Vasil güncellemesi için flaş karar!

 

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.