fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano- Etiyopya anlaşmasının sonucu bu bulmacada gizli!

Cardano- Etiyopya anlaşmasının sonucu bu bulmacada gizli!

Cardano- Etiyopya anlaşmasının sonucu bu bulmacada gizli!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano şubat ayından beri Etiyopya ile yaptığı anlaşmanın sonuçlanması bekliyor. Cardano CEO’su anlaşmanın sonucunu bir bulmacaya gizledi. Detaylar haberimizde.

Cardano- Etiyopya anlaşmasının sonucu bu bulmacada gizli!

Cardano, şubat başından bu yana Etiyopya anlaşmasının nihai onayını heyecanla bekliyor. Cardano, Etiyopya hükümetinin Cardano blok zincir kullanma anlaşmasının son aşamada olduğunu bildirmişti. O zamandan beri pek çok spekülasyonun yanı sıra öngörülemeyen bürokratik gecikmeler oldu.

Bkz: Cardano, Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Cardano CEO’su Charles Hoskinson geçen hafta anlaşmanın artık sonuçlanmak üzere olduğunu ifade etmişti. 25 Mart’ta, projenin uygulanması kararını özel bir komite imzaladı son aşamada sadece bakanın imzası kaldı. 

Hoskinson’un twitterda paylaştığı bir ileti anlaşmanın sonucuna ilişkin ipuçlarını içeriyor.

koinmedya_paradex

Cardano takipçileri çok geçmeden resimdeki gizemi çözdü. Soldaki resim, Etiyopya kökenli Musophagidae ailesinden bir kuş türü olan beyaz yanaklı Turaco’yu (Menelikornis leucotis) göstermektedir. Sağdaki resimde ise Amerikan Devrimi’nin önde gelen yurtseverlerinden John Hancock var. Hancock, Bağımsızlık Bildirgesi kabul edilip imzalandığında Kongre başkanıydı. Hancock, Amerikalılar tarafından, Bildirgedeki büyük, gösterişli imzasıyla hatırlanıyor, öyle ki ABD’de “John Hancock” imzanın gayri resmi bir eşanlamlısı olarak kullanılıyor.

Tüm bunlar birlikte ele alındığında Cardano takipçileri bakanın anlaşmayı imzaladığını sonucuna ulaşıyor. Cardano ile Etiyopya arasındaki anlaşma önümüzdeki hafta resmi olarak açıklanabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave