Loading...
btc
BTC
0.01%
Bitcoin
64.946,68 USDT
eth
ETH
-0.24%
Ethereum
3.148,30 USDT
bch
BCH
-0.92%
Bitcoin Cash
510,67 USDT
xrp
XRP
-0.77%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.55%
Litecoin
84,57 USDT
bnb
BNB
-0.21%
Binance Coin
569,69 USDT
sol
SOL
-0.9%
Solana
149,87 USDT
avax
AVAX
-0.67%
Avalanche
38,05 USDT
ada
ADA
-0.73%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
-0.38%
Poladot
7,21 USDT
doge
DOGE
-0.74%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
2.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

Kurumsal Bitcoin yatırımcısı kaçıyor! Rekor fon çıkışına en büyük destek 'O' ülkeden!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain analitik firması Santiment bazı kripto paralardaki hareketleri izledi ve yükseliş sinyalleri verdiğini tespit etti. Detaylar için lütfen haberimizin içeriğine göz atın.

Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

Blockchain analitik firması Santiment, Cardano ve XRP’nin temel büyüme belirtileri gösterdiğini söylerken Bitcoin ve Ethereum’un zincir gücünün yanıp söndüğünü belirtti.

Santiment, kripto borsalarında Bitcoin (BTC) arzının iki yıldan fazla bir süredir en düşük seviyesine düştüğünü söylüyor.

“Bitcoin’in borsalardaki arzı önceki iki hafta içinde önemli ölçüde düştü ve bu cesaret verici bir işaret olmaya devam ediyor. Tüccarlar fonlarının daha fazlasını soğuk cüzdanlara taşıdıkça, bu [tut] zihniyeti, gelecekte büyük satışların meydana gelme riskini azaltıyor.”

Kripto analitik firması, Bitcoin ağını kullanan adreslere de bakarak, aktif adreslerin sayısındaki artış, bir boğa piyasasının başlangıcına işaret edebilir dedi.

kripto para Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

“Adres etkinliği, Bitcoin’in 50.000 doları geçeceği veya 40.000 doların altına düşeceği konusunda ipuçlarını izlemek için çok önemli bir ölçüm olmaya devam ediyor. Şu anda 720.000 ila 930.000 adres BTC ağını günlük olarak kullanıyor ve boğa koşusu sinyali olarak 1 milyonun üzerinde bir artış arıyoruz.”

kripto para Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

Ethereum’a (ETH) gelince, Santiment, 100.000 ETH veya daha fazla tutan balinaların veya adreslerin önde gelen akıllı sözleşme platformunu ele geçirmeye ve elinde tutmaya devam ettiğini vurguluyor.

kripto para Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

Ethereum balina adresleri, fiyatlar 3.100 doların üzerine çıktığından beri birikimlerini durdurmuyor. 3 yıl önce, 100.000’den fazla ETH’ye sahip adresler arzın %35,8’ine sahipti. Bugün, toplam arzın %7,9’una sahipler. Bu tür adreslerden 1.338 tane var.”

Santiment, Cardano’nun (ADA), yazılım deposu barındırma hizmeti GitHub’daki geliştirme etkinliği açısından tüm büyük kripto varlıklarına liderlik ettiğini söylüyor.

Bkz:Bu hafta yatırım yapılabilecek altcoinler!

Kripto analitik firmasına göre, Cardano’nun günlük geliştirme faaliyet oranı 74, bunu Ethereum’un 50 geliştirme oranı takip ediyor ve XRP, Bitcoin’in geliştirme oranı ise 15.

kripto para Bu kripto paralarda temel metrikler yükseliş sinyalleri veriyor!

Santiment, altıncı en büyük kripto varlığının arkasındaki ekibin tarihindeki en yüksek GitHub etkinlik oranını sunduğunu belirterek, XRP’nin geliştirme faaliyetine de dikkat çekiyor. Bu metrikler söz konusun kripto paralar için bir yükseliş sinyali olarak değerlendiriliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.