1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. “Bu kripto para sosyal medyada Bitcoin’den daha popüler”

“Bu kripto para sosyal medyada Bitcoin’den daha popüler”

“Bu kripto para sosyal medyada Bitcoin’den daha popüler”
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, artık YouTube’da Bitcoin’den  daha popüler .

Bu kripto para sosyal medyada Bitcoin’den daha popüler

Kripto paralar Google ve Youtube’da çok yüksek aranma ve izlenme sayılarına ulaştılar. Satıcı hizmetleri şirketi Total Processing bu hafta bir çalışma yayınladı. Şirket, Youtube izlenmelerinde en popüler olan kripto paraları Video paylaşım sitesinin verilerine göre sıraladı. Sonuçlar oldukça şaşırtıcı.

Youtube’da en çok görüntülenen kripto merkezli içeriği belirlemek için video paylaşım sitesinin son 12 aydaki verilerini inceleyen Total Processing, Ethereum’un geçen yılın amiral gemisi kripto parası Bitcoin’i geride bıraktığını ortaya koydu.

Verilere göre Ethereum videoları Youtube’da 231milyon kez izlenerek en çok izlenen kripto paralar listesinde ilk sırada yer alıyor. Bitcoin 199,9 milyon izlenme ile Ethereum’un ardından ikinci sırada.

İki büyük kripto varlığı Chainlink (LİNK) izliyor. LİNK 45,7 milyon görüntülenme sayısına ulaştı. Piyasa değerine göre altıncı sırada olana Cardano (ADA) ise 43 milyon görüntüleme ile dördüncü sırada yer alıyor.

Bkz: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Youtube’da en çok görüntülenmeye sahip diğer kripto paraların izlenme sayıları ise şöyle; Ripple (XRP) 38,5 milyon, Litecoin (LTC) 27,5 milyon, Uniswap 27,3 milyon, Binance Coin (BNB) 25,4 milyon, Tether (USDT) 22,8 milyon, Polkadot ise 18,81 milyon kez izlendi.

Youtube izlenmelerinde zirvede olan Ethereum’un fiyatı 2021 yılında %175 artarken geçtiğimiz yıl nisan ayından beri son 12 ayda %1156 arttı.

bitcoin "Bu kripto para sosyal medyada Bitcoin'den daha popüler"
Kripto para içeriklerinin izlenme sayıları (Finbold)

Değerli takipçilerimiz ve okurlarımız sizleri sıcak gündemleri yakından takip etmeniz için Instagram, Twitter ve Facebook sayfamıza davet ediyoruz.

İnstagram: https://www.instagram.com/koin_medya/

Facebook: https://www.facebook.com/koinmedya

Telegram: https://t.me/coinsignal5

Twitter: https://twitter.com/koinmedya_

Kaynak