1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinlerin kritik seviyelerine dikkat!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bu altcoinlerin kritik seviyelerine dikkat!

Bu altcoinlerin kritik seviyelerine dikkat!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Haftanın ilk günü kripto piyasası bir geri çekilme yaşıyor. Kripto yatırımcıları portföylerindeki altcoinlerin kritik seviyelerine dikkat etmeli. Ünlü analist bazı altcoinler için bu seviyeleri verdi. Detaylar haberimizde.

Bu altcoinlerin kritik seviyelerine dikkat!

Ünlü kripto anlisti Micheal van de Poppe, değer kazanacağına inandığı bazı altcoinler için kritik seviyeleri paylaştı. Sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçileri için yaptığı paylaşımları siz değerli Koinmedya.com okuyucuları için derledik.

Poppe’nin dikkat çektiği ilk kripto para Tezos (XTZ). Poüler analiste göre XTZ, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Poppe Tezos’un şu anda dirençte ancak kırılırsa toplamda 20000 SATS’a (9,6 dolar) ulaşacağını da belirtti.

 

Analistin dikkat çektiği ikinci kripto para Reserve Rights (RSR). Poppe’a göre yüksek rotayı kırdı. Şimdi de dirence giriyor, ancak 150 SATS’a (0,72 dolar) kadar yükselecek gibi görünüyor.

Poppe’un dikkat çektiği bir diğer altcoin ise COTI (COTI). Ünlü analist kripto paranın büyük bir dalgaya hazırlandığını belirtiyor.

Dördüncü sırada ise Reef (REEF) bulunuyor. Ünlü analist Reef için daha önce paylaştığı tahmini yineledi ve kripto paranın 0,02 dolardan güzel bir dönüş yaptını bu seviyenin üzerinde kalması durumunda yeni hedefin 0,031 dolar olduğunu belirtti.

DENT, analistin listesindeki beşinci kripto para. Poppe, daha önce belirttiği gibi DENT, için uygun satın alma bölgesinde olmadığını ifade etti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ünlü kripto analisti MINA ve Theta’ya da dikkat çekiyor. MINA’nın muhteşem bir S/R dönüşü gerçekleştiği için yükselişe devam edeceğini belirtiyor. Analiste göre 5 dolara doğru bir kaçış olacak. Theta için yaptığı değerlendirmede ise 5,75 dolarlık destek alanını tutması gerektiğini bunu yaparsa yükselişe geçeceğini savunuyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.