1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin piyasası oldukça hareketli. Haftaya iyi bir başlangıç yapan piyasa ünlü analist bazı altcoinler için direnç ve destek alanlarını analiz etti. Detaylar ve teknik veriler için haberimize göz atabilirsiniz.

Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Kripto analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) için kritik direnç ve destek alanlarını analiz etti.

Cryptocademy’nin yeni sayısında Bennett, okuyucularına Ethereum’un önceki direncini 3.190 dolarda kırdıktan sonra 3.500-3.700 dolara doğru bir kırılma sürdürmek istediğini söyledi.

Bkz: Bu hafta yatırım yapılabilecek altcoinler!

Analistin grafiğine göre göre, 3.700 doların üzerindeki bir hareket, Ethereum’u potansiyel olarak 4.377 dolardan dirence itebilir. Ethereum anlık olarak 3,289 dolardan işlem görüyor.

altcoin Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Bennett, Chainlink’in ise 27.50 dolardaki ani direncinin üzerinde kalmayı başarabilirse daha büyük bir hareket için hazır olabileceğini söyledi.

“27,50 dolarlık alan, düzeltmenin %50 geri çekilmesi olduğu için birkaç satıcıyı çekebilir. Bununla birlikte, 25 doların üzerinde bir günlük kapanış, alanı desteklemek için çevirmelidir. LINK/USDT 27,50 dolarlık alanın üzerine çıkabilirse, 35 dolarlık bir koşuyu durdurmak için fazla bir şey yok.”

Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı sırada LINK 29,35 dolardan işlem görüyor.

altcoin Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Bennett’in radarındaki üçüncü kripto para, analistin 1,40 doların üzerinde güçlü bir kırılma yaşadığını söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

Bennett’e göre, MATIC, haziran ayında bir dirence dönüşmeden önce mayıs ayında kritik bir destek alanı olarak hizmet veren 1,75 dolarlık hedefine yükselmeye hazırlanıyor.

Bennett’in grafiğine göre, 1,70 doların üzerinde bir hareket, MATIC’i bir sonraki direncine 2,43 dolarda toplanacak bir konuma getirebilir. MATIC yazım anında 1,52 dolardan işlem görüyor.

altcoin Bu altcoinlerin direnç ve destek alanlarına dikkat edin!

Bitcoin ve altcoinlerin fiyat hareketlerini ve grafiklerini incelemek için Koinmedya.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak