1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu altcoinde yüzde 3000’lik patlama bekleniyor

Bu altcoinde yüzde 3000’lik patlama bekleniyor

Bu altcoinde yüzde 3000’lik patlama bekleniyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Enjin Coin (ENJ), “bireylerin, işletmelerin ve markaların non-fungible token’ları (NFT’ler) kullanmasını kolaylaştırmayı” amaçlayan bir Ethereum tokeni. Bir çok kripto uzmanı tarafından kısa vadede “uyuyan kripto develeri” arasında değerlendiriliyor. “Uyuyan kripto devleri” kategorisindeki altcoinlerden olan Enjin Coin fiyatının 2023 yılına kadar %3000’lik bir ralli görebileceği konuşuluyor.

Popüler altcoin Enjin Coin fiyatı makro yükselişini sürdürüyor

Enjin Coin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %50 geri çekilmiş durumda. Teknik bilgileri değerlendiren analistler, kârda potansiyel olarak yüzde 3.000’lik bir artışın mümkün olduğu  görüşündeler. Yükseliş trendinin geçersiz kılınması, 0,23 doların ihlali olarak değerlendiriliyor. Genel kanaat Enjin Coin tokeninin, bir sonraki boğa koşusunda daha iyi bir performans sergileyebileceği yönünde.

Altcoin
Altcoin

Enjin Coin fiyatı şu anda 0,60 dolardan işlem görüyor. Ethereum tabanlı bir oyun tokeni olan Enjin Coin tokeni, Mart 2020’nin en düşük seviyesi 0,03 dolar ve 2021 en yüksek seviyesi 4,85 dolar arasında %14.000 artışa tanık oldu. Hareketin tamamını çevreleyen bir Fibonacci Retracement aracı, mevcut düşüş trendinin kârda sadece %50’lik bir kayıp olduğunu gösteriyor.

Enjin Coin fiyat hacmi profili paterni, satıcılar 4,85 dolardan bu yana yaşanan anlaşmazlık ortasında önemli ölçüde düştüğü için olası bir makro boğa koşusu fikrini içinde barındırıyor. Elliott Wave teorisine ve Klasik fiyat hareketine dayanan ENJ fiyatının 20 dolara kadar yükselme potansiyeli var. Bitcoin (BTC)’in 180.000 dolarlık makro yörüngesini gerçekleştirmesi bekleniyorsa, Enjin Coin tokeni yakından izlenmeye değer olmalıdır.

 Altcoin

Bu nedenle ENJ tokeni, kripto analistler tarafından  bu haftanın kripto para piyasasının uyuyan devi olarak adlandırıldı. Yükseliş tezinin geçersiz kılınması, bugünün 0.23 dolar olan mevcut piyasa değerinin %50’den fazla altında olduğundan, dolar maliyet yaklaşımı olumlu bir yatırım planı olabilir.

Kaynak

Etiketler: