fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin bir yıldan az sürede %68,500 yükseldi! Yükselişe devam edecek mi?

Bu altcoin bir yıldan az sürede %68,500 yükseldi! Yükselişe devam edecek mi?

Bu altcoin bir yıldan az sürede %68,500 yükseldi! Yükselişe devam edecek mi?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pokemon’dan etkilenilerek üretilmiş dijital bit Blockchain pet oyunu olan Axie Infinity’nin coini olan AXS bir yılsan az sürede rekor kazanç sağladı. Yükseliş devam eder mi? Detaylar haberimizde.

Bu altcoin bir yıldan az sürede %68,500 yükseldi! Yükselişe devam edecek mi?

Axie Infinity, Pokemon’dan etkilenilerek üretilmiş dijital bit Blockchain pet oyunu. Ethereum ağı üzerinde bulunan oyunda başarılı olarak ya da kripto ekosistemnine katkıda bulunarak kripto para kazanabilirsiniz. AXS coin platformun yerel coini olan bir ERC-20 tokenidir.

27 Ekim 2020 tarihinde Binance kripto borsası üzerinde listelenmeye AXS token o günden bu yana çok büyük bir yükseliş gösterdi.

Bkz: Bu altcoinler eylül ayının gözdesi olabilir!

CoinGecko, Axie Infinity’nin yönetim tokeni AXS’nin geçen Kasım ayının başlarında yaklaşık 0.12 $’lık düşük bir seviyeden 21 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 82,40 dolara yükseldiğini gösteriyor. Hareket, bir yıldan daha kısa bir sürede %68.500’den fazla şaşırtıcı kazanımı temsil ediyor.

altcoin Bu altcoin bir yıldan az sürede %68,500 yükseldi! Yükselişe devam edecek mi?

 

Piyasa değerine göre 40. sıradaki kripto varlık, yazının kaleme alındığı anlarda 71,11 dolardan işlem görüyor.

Axie Infinity, Sky Mavis tarafından geliştirilen, oyna-kazan mantığında çevrimiçi bir oyundur. Oyuncuları, Axies olarak bilinen dijital evcil hayvanları satın alarak, yetiştirerek ve satarak kar elde edebilir. Her Axie, takas edilemez bir token (NFT) olarak basılarak oyuncuların blok zincirindeki dijital yaratığın gerçekliğini doğrulamasını sağlıyor.

AXS, bu ayın başlarında Coinbase’de listelenmeye başlandı ve o günden itibaren yaklaşık %70 değer kazandı. Oyun geçtiğimiz günlerde 1 mliyon android kullanıcısına ulaştı. Tanınırlığı arttıkça AXS tokene olan ilgi de her geçen gün artıyor.

NFT veri toplayıcısı Crypto Slam’e göre, Axie Infinity NFT satışları son 30 günde 827 milyon doları aştı. Bu, projenin yaklaşık 1,66 milyar dolarlık ömür boyu NFT satış hacminin yaklaşık %50’sine denk geliyor. Yakın zamanda AXS’den yeni rekorlar duymamız şaşırtıcı olmayacaktır.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.