1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. BTC’nin inişleri beklenen büyük sıçramanın habercisi mi?

BTC’nin inişleri beklenen büyük sıçramanın habercisi mi?

BTC’nin inişleri beklenen büyük sıçramanın habercisi mi?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BTC’nin inişleri  BTC’nin, bir sonraki durağı 51.000 dolara sıçrama tahtası olacaksa, bu mavi köşegeni destek olarak başarıyla yeniden test etmesi gerekiyor.

 

BTC’nin inişleri, potansiyel yeni Bitcoin boğa koşusu için 48 bin dolarlık ‘sıçrama tahtası’nı test etmek üzere 

 

Kısa,  ama zamanında bir geri dönüş bu , BTC/USD’nin yukarı yönlü yükselişinin bir sonraki aşaması için sağlam bir temel oluşturma girişiminde bulunuyor diye düşünülüyor.

BTC'nin inişleri

Bitcoin (BTC), yükselişin devamını belirlemek için “kritik” bir hareketle 3 Eylül’de desteği yeniden test etmek için kısa bir süre 50.000 doların altına düştü. Ancak bunun yeni ivme için başlangıç noktası olacağı düşünülüyor.

 

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, BTC/USD’nin toparlanmadan önceki gece Bitstamp’ta 48.350$’a düştüğünü gösteriyor.

 

Yatırımcı  ve analist Rekt Capital Cuma günü yaptığı açıklamada, bu seviyenin tutulması gereken önemli bir bölgeyi temsil ettiğini ve başarının 51.000 $ ve ötesinde direnişe sağlam bir saldırıya izin vereceğini söyledi.

BTC'nin inişleri

Bir grafikte “BTC hala bu mavi köşegeni destek olarak yeniden test etme sürecinde” olarak gösterdi.

 

“BTC’nin, bir sonraki durağı 51.000 dolara sıçrama tahtası olacaksa, bu mavi köşegeni destek olarak başarıyla yeniden test etmesi gerekiyor.”

 

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, bu direnci yenmek, kalan 50.000 ila 60.000 dolarlık koridorun çoğunda satış sürtünmesi olmaması nedeniyle oldukça hızlı BTC fiyat kazanımlarına yol açmalı diye düşünülüyor.

 

Cointelegraph’a katkıda bulunan analist Michaël van de Poppe Perşembe günü, “Bana göre, Bitcoin’in daha fazla yükseliş ivmesi için buradaki 51 bin dolar seviyesini mutlaka aşması gerekiyor.” dedi.

BTC/USD değişirken, altcoinlerin fayda sağlamaya devam etmesi gerektiğini kaydetti.

 

Bitcoin temelleri tekrar moda oldu

 

Başka yerlerde, en son Bitcoin fiyat artışını engelleyen sebeplerin metriklerle bilgilendirmesi yapldı. Ancak beklenen kırılmanın yakında olması beklenmiyor. 

 

Odak noktası Cuma günkü hash oranıydı, ve bu geri dönüş, Çinli madencilerin Mayıs rotasının etkisini neredeyse azalttı.

 

Ünlü yorumcu Vijay Boyapati, “Bitcoin’in hash oranı toparlanması belki de bugün mevcut olan en yükseliş grafiğidir” dedi.

 

“Fiyat hash oranını takip ettiği için değil, Bitcoin ağının bir ulus devlet saldırısına karşı bile inanılmaz direncini gösterdiği için yükseliyor “ dedi

 

Yukarı doğru ilerlemeye devam etme zorluğuna katılan hash oranı, hafta başından beri 5 EH/s artışla, yazının yazıldığı sırada tahmini olarak saniyede 129.2 exahash (EH/s) artışla ölçüldü.

BTC'nin inişleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.