1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. BTCEX: Özlem duyduğunuz kripto türevleri

BTCEX: Özlem duyduğunuz kripto türevleri

BTCEX: Özlem duyduğunuz kripto türevleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ottawa, Kanada. 8 Aralık 2021. Bu yaz, dijital paralar için yenilikçi bir exchange platformu ortaya çıktı. BTCEX.com Seyşeller’de kurulmuştur; ancak, işletme şirketi BTCEX Exchange Limited, Ontario, Kanada’da kayıtlıdır ve forex, para transferi ve sanal para ticareti için Kanada MSB lisansını almıştır.

Kurucu ekibi, dünyanın en üst düzey exchange platformlarından Binance (Cayman Adaları), Huobi (Seyşeller) ve Bithumb’dan (Kore) geliyor. Dijital varlık borsalarının geliştirilmesi ve işletilmesinde yılların deneyimiyle övünüyorlar. İşletme ve ticaret mantığını tam olarak bildiklerinden, her halükarda kullanışsız mevcut endüstri ölçütlerinden farklı olmaya çalışıyorlar. BTCEX, ortalama türev borsaları arasında profesyonel ve niteliksel olarak öne çıkmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir.

BTCEX’in ana rekabet avantajı, hem spot (kaldıraçlı spot dahil) hem de türev olmak üzere eksiksiz bir ticaret hizmetleri yelpazesi sunmasıdır. BTCEX, birleşik marj altında USDT ödemeli seçenekler sunan dünyanın ilk türev borsasıdır. Bu marj modu, yatırımcıların marjlarını kaldıraçlı spot, opsiyonlar ve vadeli işlemler arasında bir kerede paylaşabilecekleri anlamına gelir. Bu, eğer isterseniz, ekstrapolasyonlu çapraz marjdır. Bu çok ürünlü marj modeliyle, traderlar daha uyumlu ticaret, etkin bir şekilde azaltılmış komisyon oranları ve daha yüksek varlık kullanımı elde eder. BTCEX’in hedef kitlesi, İngilizce ve İspanyolca konuşulan ülkeler, Japonya ve Kore’li traderlardır. Platformun sloganı, seçenekleriniz her durumda artar.

BTCEX, sırasıyla %0.02 ve %0.05 rekabetçi yapıcı ve alıcı ücretleri sunuyor. Platform, iflas eden hesapların eksi bakiyesini kapatmak için 500 BTC’lik Sigorta Fonu kurdu. BTCEX gelişmiş risk kontrolü ve risk yönetimini benimser ve  bunu oldukça genişletilebilir. BTCEX’in yüksek performanslı eşleştirme ve tasfiye motorları, en iyi ticaret deneyimini sunmak için oldukça hassas ayarlanmıştır. Bu arada, BTCEX saniyede 100.000 işleme kadar eşleşebilir. API, profesyonel traderlar için de mevcuttur. Diğer bir artısı, mevduatların hızlı bir şekilde onaylanmasıdır; ve traderlar ihtiyaç duydukları her zaman para çekebilirler (Bunu Bybit veya BitMEX’te günde yalnızca bir kez para çekmekle karşılaştırın). Desteklenen ağlar OMNI, TRON ve BSC’yi içerir. BTCEX, bir sonraki ve en iyi kripto türevleri ticaret platformunuz olmak için tam olarak konumlandırılmış üst düzey alan adı da dahil olmak üzere gereken her şeye sahiptir.

Risk Uyarısı: Kripto para ticareti önemli riskler içerir. Lütfen yatırım kararlarınızı buna göre alınız. Yukarıdaki bilgiler finansal veya yatırım tavsiyesi değildir. BTCEX, kullanıcıların ticaret kayıplarından sorumlu olmayacaktır.

BTCEX.com hakkında daha fazla bilgi için :

Twitter: https://twitter.com/BTCEX_exchange

Telegram (İngilizce): https://t.me/BTCEX_exchange

Web: https://www.btcex.com

Medya İletişim: [email protected]  [email protected]