Loading...
btc
BTC
0.03%
Bitcoin
66.243,52 USDT
eth
ETH
-0.05%
Ethereum
3.567,26 USDT
bch
BCH
0.18%
Bitcoin Cash
430,74 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.35%
Litecoin
79,50 USDT
bnb
BNB
-0.34%
Binance Coin
606,11 USDT
sol
SOL
-0.69%
Solana
144,51 USDT
avax
AVAX
1.28%
Avalanche
30,39 USDT
ada
ADA
-0.02%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.05%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
-0.33%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.35%
Shiba Inu
0,00 USDT

Boğa rallisine hazırlık yapan akıllı yatırımcıların seçimi 4 altcoin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2024’teki boğa koşusu beklentisiyle kripto piyasası heyecan verici bir döneme giriyor. Akıllı yatırımcılar, büyük kazançlar sağlayabilecek altcoinleri yakından takip ediyor. Bu makalede, yükselen piyasada öne çıkan en iyi altcoin seçeneklerini keşfedeceksiniz.

Boğa rallisine hazırlık yapan akıllı yatırımcıların seçimi 4 altcoin

Kripto piyasası gelişiyor ve akıllı yatırımcılar, 2024’teki boğa trendi sırasında önemli kazançlar sağlayabilecek umut verici altcoinleri arıyor. Böyle bir potansiyele sahip 4 altcoin ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Avalanche AVAX

Avalanche piyasası, alıcılar ve satıcılar arasında bir çekişme yaşarken, fiyatının orta bir aralıkta dalgalanmasıyla tedbirli görünüyor. Daha uzun bir dönemde önemli bir artış göstermesine rağmen, son zamanlarda düşüşler yaşadı ve bu durum, yatırımcılar arasında karışık bir duygu olduğunu vurguluyor. Avalanche’ın hızlı işlem hızlarıyla güçlü bir merkeziyetsiz uygulama platformu sunan temel özellikleri göz önüne alındığında, bu piyasa hareketleri, izleyicilerin teknolojik gücünün sürekli talep ve fiyat istikrarına dönüşüp dönüşmeyeceğini değerlendirirken kısa vadeli seyrini şekillendirebilir.

İlgili – Avalanche AVAX coin nedir? AVAX/USD yorum ve geleceği

Litecoin LTC

Litecoin, kripto pazarındaki devam eden değişimlere rağmen istikrarını koruyor. Son zamanlarda stabil bir aralıkta dalgalanırken, küçük aksaklıklara rağmen yerini koruma kararlılığını göstermiştir. Olumlu olarak, önemli destek seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı, ancak daha yüksek direnç alanlarını kırmakta bazı zorluklarla karşılaşıyor. Bu dayanıklılık, Litecoin’in güçlü temellerinden kaynaklanabilir. Bu temeller arasında yerleşik bir varlık, nispeten hızlı işlem yetenekleri ve büyümeye devam eden bir topluluk bulunuyor. Bu sağlam temel, Litecoin’e karşı öngörülemeyen piyasa akıntılarına karşı potansiyel bir istikrar sağlıyor.

Stellar XLM

Stellar’ın son ticaret aktiviteleri, karışık duygulara sahip bir piyasayı ortaya koyuyor. Fiyatlar, ne büyük kırılma ne de dip düşüşü olmaksızın iki belirgin seviye arasında gidip geliyor. Yatırımcılar tereddütlü görünüyor ve Stellar, büyük miktarda yeni ilgi çekmekte zorlanırken büyük satışlardan da kaçınıyor. Stellar’ın hızlı ve maliyet etkin sınır ötesi ödemelere odaklanması göz önüne alındığında, bu mevcut istikrar, daha az oynaklık arayanlar için çekici olabilir. Ancak, belirgin bir trend olmadan, Stellar hızlı kazançlar arayan momentum odaklı yatırımcılar için öne çıkmayabilir.

Chainlink LINK

altcoin Boğa rallisine hazırlık yapan akıllı yatırımcıların seçimi 4 altcoin

Chainlink şu anda fiyatın yukarı doğru hareket etmesiyle boğa aşaması yaşıyor ve bu da yatırımcılar ve traderler arasında olumlu bir piyasa duyarlılığını gösteriyor. Coin, bir sonraki önemli eşiğe doğru ilerlerken, proje etrafındaki coşku artıyor. Bu eğilim, Chainlink’in DeFi ekosisteminde benimsenmesini artıran akıllı sözleşmeler için güvenilir veri akışları sağlamadaki faydasından güç alıyor. Bu devam ederse, Chainlink’in gerçek dünya uygulamalarına olan güven arttıkça değeri daha da artabilir.

İlgili – Chainlink LINK coin nedir? LINK/USD yorum ve geleceği

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.