1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. BloXroute (BLXR) Nedir?

BloXroute (BLXR) Nedir?

BloXroute (BLXR) Nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
BloXroute (BLXR) nedir? Blockchain teknolojisi dünyasında ölçeklenebilirliğin acil bir sorun olarak çözülmeyi beklediği açıktır. Kripto geliştiricileri şu anda bu sorunu ele almak için çalışırken, henüz üzerinde görüş birliğine vardıkları bir yaklaşım yoktur. BloXroute Labs, blok zincirlerin mevcut ve gelecekteki tüm ölçeklenme sorununa cevap verebilecek tescilli bir çözüm üzerinde çalışıyor. İddialı bir hedefi olan bu projeye yakından bakalım.

 


BloXroute (BLXR) Nedir?

Kısaca  BloXroute (BLXR) Nedir? BloXroute Labs tarafından geliştirilen çözüm, öncelikle bugün blockchain teknolojisinin sunduğu darboğazı gidermeyi hedefliyor. İşler planlandığı gibi giderse, bu konsept, saniyede binlerce işlem için zincirleme biçiminde ölçeklenebilirlik sağlayacaktır. Diğer projeler benzer iddialarda bulunmasına rağmen, projenin çözümü, hem mevcut hem de gelecekteki tüm dağıtılmış defterlere uygulanabilmesi bakımından benzersizdir. Bu, sektörde çoğu insanın alışkın olduğu şeyden çok farklı.

Diğer ölçekleme çözümlerinin aksine, BloXroute mevcut kripto para birimlerinin ve blockchain projelerinin fikir birliği katmanının altında çalışır. Bu, projenin ölçeklendirme sonuna getirdiği çözümünü benzersiz kılıyor, özellikle de  her türlü blok zinciri desteklediği göz önüne alınırsa! Her ne kadar hepsinin sonu olmasa da, sektördeki diğer projeleri sarsabilir.

Ek olarak proje, tüm düğümler için adil olacak şekilde tasarlanmıştır. Kripto para birimi endüstrisinde gördüğümüz gibi, tüm düğümler bu günlerde eşit muamele görmemektedir. Projenin dikkate değer bir şeyi de düğümler veya sansür blokları arasında ayrım yapmaz. Hepsiyle uyumludur.

İlginçtir ki, proje, yeni veya mevcut bir blockchain ağında dağıtılmak üzere çoğunluğun kabülünü bile gerektirmiyor. Bu, bir düğüm çalıştıran kullanıcıların, ağın geri kalanı ne düşündüğüne bakılmaksızın, bu çözümü kullanabileceği anlamına gelir. Projenin ortaya sunmuş olduğu çözüm kabul görüp görmeyeceğini zaman gösterecek olsa bile, daha fazla seçeneğe sahip olmak, sektör için her zaman iyidir.

Endişelerimiz

BloXroute, iddalı şekilde ortaya çıkmasına rağmen, başarı garantisi yoktur. Bu ağın açık kaynaklı olmayan bazı yönleri, bu teknolojiyi benimseme konusunda tereddüte sebep olabilir. Bu aşmaları gereken en önemli sorunlardan biridir.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.