Loading...
btc
BTC
-0.17%
Bitcoin
67.198,50 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.493,97 USDT
bch
BCH
-0.43%
Bitcoin Cash
444,18 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-0.45%
Litecoin
76,96 USDT
bnb
BNB
-0.38%
Binance Coin
600,18 USDT
sol
SOL
-0.66%
Solana
148,31 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
31,32 USDT
ada
ADA
-0.28%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-0.5%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
-0.69%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-1.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

BloXroute (BLXR) Nedir?

BloXroute (BLXR) Nedir?
BloXroute (BLXR) Nedir? Kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
BloXroute (BLXR) nedir? Blockchain teknolojisi dünyasında ölçeklenebilirliğin acil bir sorun olarak çözülmeyi beklediği açıktır. Kripto geliştiricileri şu anda bu sorunu ele almak için çalışırken, henüz üzerinde görüş birliğine vardıkları bir yaklaşım yoktur. BloXroute Labs, blok zincirlerin mevcut ve gelecekteki tüm ölçeklenme sorununa cevap verebilecek tescilli bir çözüm üzerinde çalışıyor. İddialı bir hedefi olan bu projeye yakından bakalım.

 


BloXroute (BLXR) Nedir?

Kısaca  BloXroute (BLXR) Nedir? BloXroute Labs tarafından geliştirilen çözüm, öncelikle bugün blockchain teknolojisinin sunduğu darboğazı gidermeyi hedefliyor. İşler planlandığı gibi giderse, bu konsept, saniyede binlerce işlem için zincirleme biçiminde ölçeklenebilirlik sağlayacaktır. Diğer projeler benzer iddialarda bulunmasına rağmen, projenin çözümü, hem mevcut hem de gelecekteki tüm dağıtılmış defterlere uygulanabilmesi bakımından benzersizdir. Bu, sektörde çoğu insanın alışkın olduğu şeyden çok farklı.

Diğer ölçekleme çözümlerinin aksine, BloXroute mevcut kripto para birimlerinin ve blockchain projelerinin fikir birliği katmanının altında çalışır. Bu, projenin ölçeklendirme sonuna getirdiği çözümünü benzersiz kılıyor, özellikle de  her türlü blok zinciri desteklediği göz önüne alınırsa! Her ne kadar hepsinin sonu olmasa da, sektördeki diğer projeleri sarsabilir.

Ek olarak proje, tüm düğümler için adil olacak şekilde tasarlanmıştır. Kripto para birimi endüstrisinde gördüğümüz gibi, tüm düğümler bu günlerde eşit muamele görmemektedir. Projenin dikkate değer bir şeyi de düğümler veya sansür blokları arasında ayrım yapmaz. Hepsiyle uyumludur.

İlginçtir ki, proje, yeni veya mevcut bir blockchain ağında dağıtılmak üzere çoğunluğun kabülünü bile gerektirmiyor. Bu, bir düğüm çalıştıran kullanıcıların, ağın geri kalanı ne düşündüğüne bakılmaksızın, bu çözümü kullanabileceği anlamına gelir. Projenin ortaya sunmuş olduğu çözüm kabul görüp görmeyeceğini zaman gösterecek olsa bile, daha fazla seçeneğe sahip olmak, sektör için her zaman iyidir.

Endişelerimiz

BloXroute, iddalı şekilde ortaya çıkmasına rağmen, başarı garantisi yoktur. Bu ağın açık kaynaklı olmayan bazı yönleri, bu teknolojiyi benimseme konusunda tereddüte sebep olabilir. Bu aşmaları gereken en önemli sorunlardan biridir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.